Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok néha sírna az idegtől?

Figyelt kérdés
Ideges lett mert nem megy neki valami, egyetemen tanul és pl valamit nem tud megoldani, megcsinálni otthon, nem megy neki és sírna az idegtől.
2015. máj. 20. 15:02
1 2
 1/11 Mumusan ***** válasza:
18%
Nem hiszem hogy az idegtől sír. Inkább attól hogy gyenge jellem. A Kisfiam is sír ha nem tudja kihúzni a zárból a kulcsot. Annyit tehetsz, hogy nyugalomra inted. Átgondolja nyugodtan, és menni fog.
2015. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Engem az zavarna, ha a páromat ez zavarná. Ha valakit szétvet az ideg jobb félrevonulni, hagyni, hogy kitombolja magát. Nekem is olyan vizsgáim lesznek most, hogy folyamatosan érzem azt a bizonyos nyomást magamon és gondold meg másfél hónapon keresztül ebben az intenzív stresszben élni... Én ilyenkor kész idegroncs vagyok. Nem csodálkozom, hogy másoknál elpattan a cérna.
2015. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mumusan ***** válasza:
100%
A túl sok nyomás fusztrációt okoz. Amit csak megyugvással lehet leküzdeni. Ha túl soknak érzi, hagyja abba egy kicsit, nyugodjon le, aztán kezdheti elölről. Az omega3 segít tanulni.
2015. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem világos, hogy milyen gyakori sírásról van szó. Csak néha, vagy rendszeresen, ha a felsorolt (hétköznapi) problémákkal szembesül?
2015. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem. Az en parom is elviseli amikor en kiakadok.

18/L

2015. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kér segítséget másoktól,ha nem megy neki például?

Nehéz igen tudom,és idegesítő is,de ha másképp nem megy,akkor ez a legkézenfekvőbb.

2015. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csak alkalmankénti
2015. máj. 20. 15:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, tényleg csak azért kérdeztem, mert pl. egy depressziós olyan problémáktól is elsírhatja magát, hogy le kell menni a boltba kaját venni.


Az időnkénti sírás egyáltalán nem zavar, sőt. Kiereszti a gőzt egy egészséges bőgéssel, mindjárt jobb színben látja a dolgokat.

2015. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Na olyankor kell nyakon vágni, és kizavarni a konyhába. 26Ferfi
2015. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Veled aztán szép lehet az élet, utolsó.
2015. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!