Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolóztam egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztam egy sráccal, akinek barátnője van, az egyik haverja pedig rajtakapott minket. Mennyi az esély rá, hogy továbbadja a barátnőnek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem kifogás, de a srác elég részeg volt és bennem is volt valamennyi pia....házibuliban voltunk, ahol ott volt amúgy a barátnője is. Úgy látszik, nem vonultunk eléggé félre, mert egy haverja pont arra járt és látott minket. Tök csöndben, de szétszedett minket, hogy ezt nem kéne, a srácot belökte egy szobába, hogy aludjon, mert részeg, nekem meg próbált beszélni a fejemmel, de siránkoztam hogy rég csókolóztam és belerondított ebbe (amúgy nem nagyon emlékeztem a dolgokra, ezeket ma hallottam tőle vissza). Erre lesmárolt, hogy tessék, kaptál csókot, nyugodj le, aztán becipelt engem is egy szobába, hogy aludjak...

Szégyellem a viselkedésem, meg bánom is, de leginkább tartok tőle, hogy megtudja az a srác barátnője.

Szerintetek elmondja? Ti mit tennétek a helyében?

17 vagyok


2015. ápr. 4. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mért nem csináltátok 3asban? Bitch pls ;P
2015. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy utolsó, kiéhezett cafka vagy. Legszívesebben leköpnélek, de még annyit sem érsz és rájön a barátnője és jól megtép. :D
2015. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*remélem, rájön
2015. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha lesz*pnál, nem mondanám el. ellenkező esetben.. hümm hümm..
2015. ápr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!