Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoltok, amikor hosszan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltok, amikor hosszan bámultok egy lányt? (fiúk)

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De jól néz ki, kár, hogy nem lehet az enyém.
2015. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak elbambultam.
2015. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
"Asztak**vaéletdemegb***nám"
2015. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok. Van, amúgy aki csak úgy megnézi, de fél perc múlva már arra sem emlékszik, hogy kit nézett. Amúgy szerintem csak annyi, hogy abban a pillanatban azt gondolja, hogy csinos.
2015. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szimpatikus.

Egy kvt-ra szívesen meghívnám.

2015. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Leginkabb arra gondolnek, hogy nagyon megolelgetnem. Hosszu percekig ^^
2015. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Koplárovics Béci ***** válasza:

". Van, amúgy aki csak úgy megnézi, de fél perc múlva már arra sem emlékszik, hogy kit nézett. "


Ez egyébként teljes mértékben igaz. Még a fent írt gondolataim esetében is.

2015. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Néha csak bambulok kifelé a fejemből, vagy ha nagyon feltűnően öltözködik/viselkedik valaki, nyilván azt is megnézem, meg ha tetszik valaki, akkor is.
2015. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Esetek nagy részében arra, hogy de jó lenne átölelni.
2015. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sokszor gondolok arra, hogy szívesen megcsókolnám a nyakát, miközben átölelem. Sok minden felkeltheti a figyelmemet egy lányon. Van aki egészében tetszik, de olyanok is akadnak, akiknek csak valamilyük tetszik. Azokat is finoman végigsimítanám, kicsit megharapdálnám és csókolgatnám.

Nem jut eszembe az, hogy jól megdugnám. Ez annál bensőségesebb kapcsolatot igényelne. Hamarabb eszembe jutnak az előjáték-féle gondolatok.

2015. máj. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!