Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást mond az agya és mást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást mond az agya és mást a szíve?

Figyelt kérdés

Van egy férfi barátom, akivel mindig is izzott közöttünk a levegő, de sosem került sor semmire. Ő most tervezi, hogy elköltözik, munka miatt, megváltozik az élete. Nekem nagyon fontos, a minap kiakadtam, hogy miért nem alakult közöttünk semmi.. Azt mondta, neki ez sosem volt több barátságnál, de nagyon lelkiismeret-furdalása van. Abban maradtunk, hogy fel kell lazítanunk a szoros kapcsolatot, akármilyen nehéz is lesz.

Sajnos valahol mélyen azt érzem, hogy csak az agya mondatta ezt vele, a szíve mást súgna. Hiszen nem érthettem ennyire félre, az érzéseket nem lehet eltitkolni, akármit is mond. Szerintetek tehetek még valamit? Vagy csak fogadjam el, és kész?


2015. máj. 21. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha bejönnél neki, nem ez lenne.
2015. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, tőled el kellene venni a billentyűzetet. Ekkora kuszaságot, követhetetlen zagyvaság az egész, belefájdul az ember feje.

Most tudom hogy én leszek megint ostorozva, de nem tudom megállni hogy ne világositsalak fel.... nem érted, hogy Nem? Megmondta kerek-perec, ennek melyik részét nem érted? Nem akar barátságnál többet. Egy férfi tudod mikor mond ilyet? Ha ratyi. Vagy ha tényleg nem. Akkor milyen levegő izzot köztetek? Ez már a te gondolatod, hogy izzot a levegő, mert erre vágysz.

Fel kell lazitani a szoros kapcsolatot? Milyen kapcsolatot? Ami a fejedben létezik? Mást mond a szive mint az esze? Titkolja érzéseit? Milyen érzéseit?

Csak a nők képesek a semmin kattogni, szegény pali meg csak annyit mondott, hogy nem.

Téged be kéne zárni a szekrénybe és eldobni a kulcsot.

2015. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy a #2-nek igaza van. (Bár én nem ilyen durván fogalmaztam volna meg :D )

Szerintem is: azért gondolod, hogy az agya mást mond, mint a szíve, mert te ezt akarod érezni.

És ja, a férfiak nem olyanok, mint mi nők. Ha ők azt mondják, hogy nem, az azt is jelenti, nem pedig azt, hogy "de, csak kéretem magam még egy ideig" :D

2015. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!