Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mond ilyeneket a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyeneket a barátom?

Figyelt kérdés
Hogy el sem hiszi, hogy egy ilyen csodálatos lány szerelmes belé és ő eltörpül mellettem? Nem vagyok csinos és nincs jó testem sem, nem értem és eléggé zavar :(
2015. ápr. 10. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert szerelmes beléd? Oo
2015. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem értem, hogy lehet bárki szerelmes belém :( Nem vagyok szép. Kifejezetten csúnya vagyok
2015. ápr. 10. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Örül h van valakije, mert önbizalomhiányos. Most persze ettől lehet h szerelmes stb...
2015. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szerelem megszépít.


De biztos vagyok benne, hogy nincs veled semmi gond, csak önbizalom hiányos vagy. Ha meg van barátod és ő szeret téged, csodálatosnak tart akkor nem értem mit problémázol. Szeret téged és kész.


Ha gondolod mutass egy képet privátban, mi számít annyira "nem csinosnak" nálad, hogy ez zavaró számodra. Nem kell ha nem akarsz, csak kíváncsiság.

2015. ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Küldenék, csak félek, hogy ismerlek
2015. ápr. 10. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért ismernél ?

Azért nem olyan kicsi a világ, hogy pont ismerjük egymást.

2015. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!