Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A férjemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A férjemet idegesíti a napjaim "monotonitása".

Figyelt kérdés

Itthon vagyok GYED-en a harmadik gyermekünkkel. A férjem minden egyes nap megkérdezi, hogy hogyan telt a napom, amitől én már gyomorgörcsöt kapok, mert szinte mindegyik ugyanúgy telik. Ez engem nem zavar, de ha neki elmondom, hogy megint ugyanaz mint az utóbbi időben, elkezdi húzgálni a száját és már-már haragszik rám amiért ilyen "unalmasak" (nekem egyáltalán nem unalmas) a napjaim. Ha meg beismerem azt is, hogy fáradt vagyok, akkor végképp bedurcul, mint egy kisgyerek. Tegnap még az is kibukott belőle, hogy "Mitől, ha megint ugyanazt csináltad?". Ezután már nem volt sem kedvem sem energiám tovább folytatni a beszélgetést és persze megint én voltam aki ezzel vérig sértettem őt.


Mit csináljak, mit mondjak, hogy ne ezt a reakciót váltsam ki belőle?


2015. máj. 22. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
De gondolom azt élvezi, hogy meleg vacsora és tisztaság várja mindig mikor hazaérkezik a melóból.
2015. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mumusan ***** válasza:
44%
Én is GYEDen vagyok a gyerekkel. Hasonló szituk vannak. A Férfiak nem tudják elképzelni hogy ez micsoda meló. Hogy az ember egész nap fusztrált mert nem tudja végigvinni a sok munkát amit aznapra kitűzött mert a gyerek szétpakol, széttör, szétsz@rik mindent. Nálunk az vált be, hogy én kérdezgetem inkább őt hogy milyen volt a meló. Meg ráakasztom a gyereket higy érezze a törődést. Így nincs ideje kérdezgetni :D
2015. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt mondanám neki hogy fantasztikusan telt.Milyen hatalmas szerencse hogy mennyi segítségem van,átjött a Gizi néni vigyázni a gyerekekre,el tudtam menni fodrászhoz,kicsit vásárolgattam,ettem egy fagyit,visszafelé beugrottam a kozmetikushoz is.Teljesen kipihent,fitt és üde vagyok,ennél boldogabb már nem is lehetnék.Szívem,tálaljam a vacsorát ? Ha megvacsoráztál hancúrozhatnánk is egy picit,mert tele vagyok energiával.
2015. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Köszi a lepontozásokat. Kívánom, hogy mások is annyira tiszteljék a lepontozók munkáját, mint ez a férj a feleségéét.
2015. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Mar ne is haragudjatok, de en rengeteg olyan anyukat ismerek akik kezben tudjak tartani a dolgaikat, es nem egesznap a hazimunkaval foglalkoznak!! Rengeteg gyerekbarat hely van, pl a kozmetikushoz, fodraszhoz is miert ne vihetnetek? Vagy akkora mocsok lesz nalatok egyik naprol a masikra, hogy reggeltol estig tarto melot kivan? Na meg pl. setalni, fagyizni is el lehet menni gyerekkel, hivod a baratnoket, ismerosket pl. akinel van kisgyerek....Erdekes, mas anyukaknak is 24orabol all egy nap, megis takaritanak, fotnek, gyereket nevelnek, tornaznak, kerteszkednek pl stbstb...Isten ovjon, hogy ilyen anya legyek, ha gyereked van nem azt jelenti, hogy nem lehet eleted.


Tudom, most mindenki le fog pontozni, de a legmagasabb csillagrol sz.rok ra, nekem ez az egyeni velemenyem... :D

2015. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó az sem mindegy mekkorràk azok a gyerekek ès milyen habitusúak. Az èn fiam egy èves kisörsög. Lehetetlen vele fodràszhoz egyèb hejekre menni, mert nem marad ülve, màszik mèg csak nem is megy ès mindenre felàll mindent megeszik mindent lepakol, egy èvesen a nem mèg nem úgy jön le neki agyon meg nem üthetem...ha meg a kocsiban hagyon ordító rohamot kap amit megint nem toleràlnak màsok de az èn idegeim sem. Ilyenkor van egy bapi rutin is. Elmegyünk mi sètàlni minden nap de egy idő utàn az is ugyan az..nem?

Pakolàs igen egèsz nap kegy itthon mert 3perc alatt atomrobbanàst kèpes lètrehozni...

2015. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

*kisördög *helyekre..stb..

Bocsi a hibàkèrt!!

2015. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A jelek szerint nagyon besokkalt attól, hogy nő helyett egy mamarobotot talál otthon. Mióta, hány éve vagy otthon a gyerekekkel? Ezt a harmadikat akarta egyáltalán? Bárhogy is, mielőbb kezdj valamit, csinálj valamit ami rólad szól, amivel fejleszted magad, mert még 1 ilyen év és el fog téged hagyni. Mondjuk az sem lenne rossz, ha kezdetnek valamiért elutaznál úgy 3-4 napra egyedül, hadd lássa már, hogy mennyi dolgod van, de azután tényleg tedd hátrébb a rangsorban a mamáskodást és legyél többször NŐ.
2015. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cseréljetek. Ajánld fel, hogy visszamész dolgozni és maradjon otthon ő. Akkor majd talán másképp gondolja a dolgot.
2015. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!