Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nagyon kiakadnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nagyon kiakadnátok, ha a párotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés

A szitu a következő: pasim jó ideje akar magának tabit/laptopot vagy hasonló kütyüt venni (most nincs egyáltalán neki semmi, az okok mellékesek). Szóval csomót nézegettünk, mindenféle szolgáltató, stb... hetek óta ez a téma, de folyamatosan úgy megy, hogy kiválaszt valamit, elmegyünk, rákérdezünk, aztán nem lehet mégse. Ő meg beleéli magát, aztán csalódott.


Kitaláltam, hogy vegyük az én nevemre. Elmentem egyedül rákérdezni, nekem simán engedtek mindent, hát megbeszéltük, hogy mik közül válogassak, ma megveszem neki.

Nekem támadt egy (akkor jónak tűnő) ötletem: alaposan meglepem. Megvettem, amit eredetileg kinézett, de az ára miatt nem lehetett volna, mert nagyon kedvezményesen megkaptam, neki viszont azt mondtam, hogy nem volt raktáron egyik sem, rendelni kell, stb... szóval hogy nem vettem semmit. Az volt a tervem, hogy este odaállítok ajándékként vele.


Viszont, mikor ezt elmondtam telefonon, borzasztóan kiakadt. Megint nagyon beleélte magát, hogy lesz, és sokadjára esik pofára, elhordta mindennek a boltot, az eladókat, stb, stb... tényleg nagyon felhúzta magát.

Most nagyon bűntudatom van, és félek, hogyha elárulom, mi volt a tervem, akkor rám is iszonyat mérges lesz. Nem tudom, szóljak neki most, hogy ne egye magát, vagy tartsam magam a tervemhez, mert mind a két esetben fennáll az esélye, hogy dühöngeni fog. Pedig csak jót akartam, nagyobb meglepit. :( Már az is eszembe jutott, hogy letagadom az egészet, majd holnap elújságolom, hogy vettem frissiben.


Pasik, ti hogy reagálnátok? Kiakadnátok egy ilyenért?



2015. máj. 22. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Ez annyira gyerekes.... De tényleg, mint mikor a gyerek hisztizik az anyjának egy játékért, de valamiért nem megy, aztán ha anyuci mégis megveszi, valami miatt akkor is megy a hiszti :D Legalább aláírtál a saját nevedre X évig hűséget? Akkor külön gratulálok.
2015. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Estienne ***** válasza:
100%
Én nem akadnék ki, örülnék neki, de én az egész helyzetet máshogy kezelném, nem ilyen frusztrált kisgyerek módjára. Tehát az én reagálásommal nem mész sokra, mert szerintem zakkant a pasid. Boccs.
2015. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Ne variálj ezen annyit,add neki ma este meglepetésnek,és mondd,hogy sikerült mégis.

Annyira beleélte már magát ezért rágott be az üzletre,de nem rád:)Biztosan örülni fog,ha nem akkor egy barom./N

2015. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Olyan, mint egy kisgyerek...
2015. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
mi az, hogy "nem engedik neki"? annyira fiatal, hogy nem vehet gépet?
2015. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

Nem azt írtam, hogy nem engedik neki, hanem hogy nem lehet. :) Nem járt le hűségidő telefonon, nincs elég termékpontja vagy mi a szösz, vagy túl magas kötbért kértek volna, amit nem engedhetünk meg magunknak... Szóval olyan előre nem látható indokok, amik alaposabb utánaérdeklődésnél derültek ki mindig.

2015. máj. 22. 16:21
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy azóta is hajtja a témát, elege van az egészből, unja az egészet, hetek óta nem lehet elintézni és még húzódik, stb... Tudom, hogy nem rám mérges, de bánt a dolog, hogy jót akartam, és egy egész délutános stresszelés lett belőle. :(
2015. máj. 22. 17:04
 8/13 anonim válasza:
Klassz kis meglepi lesz :) , romantikus vacsival aztán hajrá....
2015. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A párod pénzügyi kultúrája a béka segge akatt van. Erre te megveszed neki saját pénzeden, "tessék Tompika, itt a játékod". Hát ezzel nem segítettél rajta, de magadon sem. Hozzá ez a kis játék, hogy juj, nem volt, aztán hirtelen odaadod, tényleg mint az ovisok. Tiszteled te egyáltalán a férfit benne? És ő selyemfiú módjára elfogadja a pénzedet? Szép pár vagytok akkor...
2015. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bárhogy is történt én irigylem a problémáidat!
2015. máj. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!