Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért dícsérgetnek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dícsérgetnek a lányok nekik tetsző fickókat más fiúk előtt?

Figyelt kérdés

Ma is részem volt ebben és még számtalan más alkalommal. Azt megértem, ha tetszik nekik valaki, de azt már kevésbé, hogy ezt miért kell más hímneműek előtt tenniük?

Én pl. ssosem voltam egy egy csúcspasi és kegyetlen rosszul esik, ha ezt csinálják, mert egyben azt is érzékeltetik az emberrel, hogy ő mennyire nem esik férfiszámba náluk.


2015. máj. 22. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ezért csinálják, hogy egy pillanatig se gondold, hogy lenne esélyed náluk.
2015. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Mert lelki szemetesládának néznek:)
2015. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre, hogy fordítva azért nem nagyon szokás ez. A legtöbb srác nem más csajok előtt ajnározza az egekig xy neki tetsző álomnőt.
2015. máj. 22. 22:08
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem hát:D

A nők azt hiszik hogy téged baszottul érdekel hogy ők kibe szerelmesek pedig te rohadtul leszarod:)

A férfiak meg egymás között megbeszélik hogy ki jó nő meg ki nem, persze 1-2 lánnyal is megbeszélhetik de ott már nagyon nagyon jó barátságnak kell lenni.

2015. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, mindig magamban tartottam mikor ki tetszik. Oké, barátnőimnek néha elmondtam.

25N

2015. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Csak sopánkodnak mert tudják, hogy nekik úgysem lesz olyan.

Amúgy csináld te is ezt és magasztalj az egekig kihívóan öltözködő nagymellű cicababákat.

2015. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De neked kik ezek a lányok?
2015. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Munkatársak. Olyan helyen melózom, ahol sok nő vesz körül.
2015. máj. 22. 22:36
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

Akkor semmi közöd ehhez.


Nehogy már ne lehessen megbeszélni, kinek mi tetszik. Ennyi erővel tiltsuk be a posztereket az autószerelő műhelyekben, meg a Playboy-t, mert soha nem fog az átlagnő úgy kinézni.

2015. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem meg elég szemét dolog!
2015. máj. 22. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!