Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy anya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy anya megtiltotta a lányának, hogy idegenekkel ne cseteljen?

Figyelt kérdés
18 éves a lány, és nem ismerkedhet neten senkivel, mert az anyja nem engedi 'ilyen' fiúval találkozni.
2015. máj. 23. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Figyelj,egyrészt 18 vagy,tebát felnőtt ember és igy kicsit furcsa.

Viszont másrészt ,ha megnézed mik történnek a mai világban hát....talán én sem szeretném ha a lányom ezt csinálná.

23/F

2015. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
teljesen normális.a lányok ilyen korban fuuu ne irjak csunyát...:DDD
2015. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én beszélgettem egy 14 éves lánnyal akinek az anyja nem szerette, hogy idegenekkel beszélget neten.

De azért az anya szeme sincs mindig a lányán, szóval....

2015. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtiltja, hogy idegenekkel ne cseteljen, akkor kényszeríti rá, hogy megtegye!
2015. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Normális főleg ha az anyjának olyan ellensége van aki tudatosan tönkre akarja tenni az adott lányt, és már számtalanszor tininek adta ki magát az adott nő.

Valószínűleg már a gyereknek el lett mondva kicsoda micsoda az ellenség így már a tiltásra nincs is szükség.

Ki van pipálva a "jelenség".

2015. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülye világ ez, sohasem lehetsz eléggé óvatos!
2015. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Az anyja egy idióta. Legjobb lenne, ha láncra verve bezárná a pincébe a lányát mert akkor tudná csak megvédeni mindentől.

Különben mi az, hogy "ilyen fiúval"? Ezek szerint a lánya is automatikusan egy szociopata, erőszaktevő, tömeggyilkos kannibál lett azáltal, hogy csetel? Hiszen mások sem tudhatják milyen is ő valójában.

2015. máj. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Az anya túlfélti a lányát, ő akarja uralni az érzelemvilágát, csak hogy az anyai érzései meg ne sérüljenek. Pedig el kéne engednie a lányát, mert nem azért szülte meg, hogy neki ugráljon élete végéig. Ha a lánynak van egy csepp esze, akkor mindent megtesz, hogy ezt a tiltást kijátssza!!!!!
2015. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!