Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki elmerül a PUA filozófi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki elmerül a PUA filozófiában?

Figyelt kérdés
Olvastam a kulcs a nőkhöz cìmű könyvet. Ez tetszett is, viszont rengeteg hülyesèget is találni a neten. Valaki tud mèg ajánlani könyvet ebben a tèmában?

2015. máj. 23. 23:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

:)))

amikor ilyet hallok, mindig elmosolyodok. régebben én is próbáltam ilyeneket olvasni, de végül valaki felnyitotta a szemem. Én is mondok neked egy ilyen hasonlatot. Az evést, és az ételek ízét nem lehet könyvből megtanulni. Mindenkinek ki kell odáig járnia egy utat :] Mondhatom én neked, hogy az epernek édes íze van, amitől összefut a nyál a számban. ha nem ettél epret, honnan tudnád milyen az íze??? c(:

2015. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ja igen hogy tisztázzuk... Volt már barátnőm, szedtem fel lányokat. Nem vègső elkeseredèsemben irtam ki ezt a kèrdèst... Erről az egèsz PUA dologról kb 2 hete hallottam először. Elkezdtem utána olvasgatni. Ezeken az oldalakon nagyon megy az etetès, pofátlan marketingje van, mindegyik valami könyvet, dvd-t akar rásózni az emberre... Ìgy hát kis kugakodás után a kulcs a nőkhöz cìmű könyvet megtaláltam a neten, vèletlenül találtam meg, sehol nem reklámozták ezt. Na a lènyeg hogy elolvastam, ès vannak benne èrtelmea gondolatok. Nem agymosás jellegegű, nem állitja h azèrt mert most elolvastam ezt, bármelyik nőt felszedhetem. Szeretnèk olvasni mèg ilyen tèmában, pusztán a kiváncsiság vezèrel, elsősorban az ilyrn agyon hypeolt guruk műveit olvasnám el. Szóval ha valaki tudna segìteni honnan tudom beszerezni, annak nagyon hálás lennèk <3
2015. máj. 24. 08:08
 3/29 anonim ***** válasza:

Ha lenne olyan könyv, amiben 100%-os hatékonyságú csajozási tanácsok állnak, az két mondatból állna:

1. Nézz ki jól!

2. Legyél gazdag!

2015. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a 100%os csajozási hülyesègekben èn sem. De attól függetlenül el szeretnèk olvasni pár könyvet ebben a tèmában. Elsősorban nem azoknak a válaszát várom akik nem találkoztak mèg ilyen anyaggal, hanem aki vett/olvasott/van a birtokában effèle remekmű, esetleg tudja, hogy honnan èrhető el :D
2015. máj. 24. 10:13
 5/29 anonim ***** válasza:

"Ha lenne olyan könyv, amiben 100%-os hatékonyságú csajozási tanácsok állnak, az két mondatból állna:

1. Nézz ki jól!

2. Legyél gazdag!"


Egyetértek!

2015. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Mèg mindig nem ez a kèrdès... :D
2015. máj. 24. 13:48
 7/29 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, akkor ajánlom a Real Social Dynamics és a 21 Convention videóit. Filozófiával, életvezetéssel, személyes fejlődéssel, célkitűzéssel stb. foglalkoznak, nem pusztán béna csajozós szövegeket akarnak megtanítani.
2015. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm :)
2015. máj. 24. 14:37
 9/29 anonim ***** válasza:

Én is REal Social Dynamics anyagok.

Vagy itt van ez még:

[link]

[link]

[link]


Ezek nagyon komolyak,ezek mélyebbek mint a PUA,a PUA önmagában semmit nem ér,ami jó az a személyiségfejlődés,egy szemléletmód elsajátítás,ezek kellenek kizárólag,semmilyen betanult monológ nem fog működni,nekem is ez hozott gyökeres változást az életem fejlesztése,sikerorientáció,mai napig nem tudom miket mondok előre a nőknek ami jön,de komolyan,de ehhez kellenek ezek az anyagok RSD az csont full.

Ez olyan,hogy programozói matekos gondolkodás kell,ahhoz,hogy szoftverfejlesztő legyél,de ehhez nem elég bemagolni a kódokat hanem egy séma kell.


Ugyanez a csajozásnál is,plusz nagyon fontos a KÜLSŐ játék is kell.

2015. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:

Én anno elmerültem a témában, megosztom Veled a tapasztalataimat.


Ezek az anyagok azt akarják veled elhitetni, hogy jó nők felszedéséhez csak a magabiztos hozzáállás/duma/technikák/taktikák szükségesek, holott ez hazugság. Ezek az anyaogok bagatelizálják a társadalmi státusz, külső, pénzügyi/vagyoni helyzet szerepét, holott ha ezek megvannak, éppen azért mert akinek ezek megvannak, nincs szüksége a hülye PUA anyagaikra. Én a PUA cucokban való elmerülés helyett inkább azt ajánlom, hogy ezt az energiát az életed (életsílus, karrier, személyiség, sport) építésére fordítsd (bár tudom, hogy ez keményebb dió, mint PUA videókat nézni), és majd nagyot fogsz nézni ha jönek a pozitív eredmények.

2015. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!