Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki elmerül a PUA filozófi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki elmerül a PUA filozófiában?

Figyelt kérdés
Olvastam a kulcs a nőkhöz cìmű könyvet. Ez tetszett is, viszont rengeteg hülyesèget is találni a neten. Valaki tud mèg ajánlani könyvet ebben a tèmában?

2015. máj. 23. 23:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Érdekes, pedig ezeket egy csomó sikeres ember, köztük sportolók is alkalmazzák (saját bevallásuk szerint). Tudsz mutatni ehhez valami forrást?
2015. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:

21/21:


Jó hogy az önfejlesztő könyvek sikeres emberekre hivatkoznak, és velük reklámozzák a szaraikat. Pszichológusok kísérletekkel igazolták, hogy a módszereik túlnyomó többsége nem hogy hatástalan de káros. Pl. a vizualizációval átbaxod az agyadat, hogy azt fogja hinni, hogy már elérted a célt, így a motivációd gyengül, szemben azzal a hiányérzet okozta serkentő hatással, hogy még dolgoznod kell érte. Szerintem egy kicsit gondolkozz a józan eszeddel mielőtt beszopsz minden szart amit olvasol, hallasz. Ja és adok két forrást, de ha googlezol találsz többet is.


Könyv: Richard Wisemann: 59 másodperc 3. fejezet


web: [link]

2015. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Bocs az előző a 21/22-nek ment
2015. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam, hogy sikeres emberek maguk vallják pl. interjúkban, hogy ezeket használják (és nem azért, hogy egyfajta "körítésként" eladjanak vele valamit, mondjuk egy könyvet), nem mások mondják róluk.


A cikk egyébként szerintem összemossa a vizualizációt az álmodozással, ami nagyon nem ugyanaz.

2015. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Ha te ennyire hiszel benne és van elbaxni való időd napi szinten, csak nyugodtan, csak gondoltam azért elültetem benned a kétség magvait. Amúgy egy átgondolt cselekvési terv részcélokkal, határidőkkel, jutalmakkal sokkal hatékonyabb és célravezetőbb, mint a vizualizáció.
2015. jún. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Megtalalhatod magadban a hibaidat es elindulhatsz egy uton hogy elohozd es fejlesztd azt, aki valojaban vagy.


Mint minden teren, itt is az aranykozep ut a legjobb valasztas. Vannak a vesztesek, akik szerint a kulvilagban kell keresni a hibat, o csak egy aldozat. Illetve vannak akik hallmozzak a futo kapcsolatokat. Minnel tobb punciba szeretnek megmartani. Oket is sajnalom, de nem itelek el senkit.


Ennek spiritualis okai vannak. Ha csak a test lennel nem lenne gond, hogy fuvel-faval dugsz. De mivel te nem a test vagy ezert beszennyezed sajat minosegedet a masik mocskaval es te is belepiszkolsz.


Biztos hallottatok mar, olvastatok hogy valakinek beultettek mas szervet. Szivet, vesejet, ... Ezek utan tejesen megvaltozott az ember. Mas lett a hobbija, mas dolgok erdekeltek es a tobbi.


Ez ugyan ugy megvan sexnel is, veratomlesztesnel. Csak sexnel kisebb leptekben. Minden ember utan egy kicsit o leszel.

Erzelmek nelkul sose sexelj, legalabbis nem indzlatbol. "A kis ribit jol ..."


Senkit nem akarik meggyozni. Csak mondom. Munden jot!

2015. jún. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

[link]


Azt irja hogy a tudomany nem talalta meg meg a valaszt.


Nem veletlenul, vagy ha "talaltak" volna se az lenne.


Ez azert van mert a tudomany az anyagot vizsgalja es az anygban keresi a valaszt. De az anyag viszont csak egy projekcio. Az okozat mahol van. Sokan csak az okban hisznek

2015. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ezt a harom sexpartneresnek cimeztem.
2015. jún. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
26-os: szerintem ez egy orbitalis faxsag, Neked is szol, hogy nem kell mindent bevenni, amit olvasol egy onfejleszto/ezoterikus/egyebloszar konyvben csak azert mert jol hangzik. Ha mar tudomanyoskodunk, akkor a ferfi evolucios okokbol poligam, jo ha fiatal koraban kieli magat. Szamtalan peldat tudsz te is latni ra, ha kihuzod a fejedet ezekbol a konyvekbol es korbenezel a valo vilagban, hogy ferfiak, akik fiatalkorukban fuvel-faval kamatyoltak meghazasodvan megbizhato csaladapak lesznek. Sot abbol szokott baj lenni, ha gyors a hazassag, es a ferfi kesobb ugy erzi, hogy nem elte ki magat. Persze ez habitus kerdese is, van olyan aki letelepszik egy nonel gyorsan es ott is marad, ilyet is lattam mar. Amugy a 3 szexpartneres kamuzik, latszik az eloadasmodjabol.
2015. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!