Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket milyen gyakran szólítanak le a hétköznapokban?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Percenként.

Üdv.Lakatos Britniszpírsz.

2015. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két-három havonta egyszer.

20L

2015. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem is emlékszem, hogy valaha leszólítottak volna. Ha az építkezéseken a füttyögést nem számoljuk..
2015. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy öregszem, egyre ritkábban. Bár ez talán összefügg azzal is, hogy amíg tini voltam, nagyon aktív életet éltem, mindig mentem valamerre, sok emberrel találkoztam. Egyetemen is, bár ott már főleg egyetemi rendezvényekre. Amióta meg dolgozom, azóta egyre ritkább. Igaz, emberek közé csak a reggeli és a délutáni csúcsban megyek, utána örülök, ha itthon lehetek nyugiban. Mikor is szólítanának le? :)
2015. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eddig 3-4x összesen. 19l
2015. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!