Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha túl sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha túl sokan szólítanak le?

Figyelt kérdés
Sajnos napi 5-6,vagy akár 10 ilyen eset is van,és elég kellemetlen,de kutyát muszáj sétáltatnom. Azt ne mondjátok,hogy öltözzem fel rendesen,valószínűleg nem ezzel van a gond. Ma is fekete tunikát vettem fel és fekete cicanadrágot,szolid csizmával,sem a mellem,sem a fenekem,semmim nem volt kint. Nem igazán sminkelem magam erősen,és a hajamat is csak lófarokba kötöttem,mégis odajönnek a pasik/férfiak.Ha volt valaki ilyen helyzetben,tudna nekem segíteni?
2014. márc. 14. 13:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Máskor meg azért panaszkodtok, mert gyávák a fiúk odajönni hozzátok.

Fuck Logic.

2014. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És szerinted csak a végletek a megfelelőek? Amúgy komoly kapcsolatban élek,nem érdekel,kinek tetszem meg kinek nem
2014. márc. 14. 14:01
 3/23 liza6789 ***** válasza:
100%
hogy mit tegyél ? örülj neki
2014. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Ne itt dicsekedj :)
2014. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
....köszönöm a nagyon hasznos válaszokat,bocsánat,hogy meg mertem egy ilyet kérdezni,komolyan. Gondoltam,esetleg másnak is akad hasonló problémája (mivel nekem igenis probléma,de a kutyámat muszáj nap 3-4x levinnem). Tudom,ennél nagyobb gondom ne legyen,de cseréljünk már egy hétre életet,komolyan....
2014. márc. 14. 14:04
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen jó csaj vagy.

Örülj neki.

Szerintem a csajok többsége ölne, hogy a helyedben lehessen.

2014. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Amúgy cicanadrágban ne csodálkozz, az amúgy is kiemeli a feneked formáját.
2014. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De amikor meg melegítőben megyek le,még rosszabb (mellesleg,ezt itt a váci utca közelében nem szívesen veszem fel). de a tunika eltakarja a fenekem :D na mindegy,köszi a normális válaszokat :) Az a bajom,hogy kicsit antiszociális vagyok és nagyon nehezen viselem az ilyen szitukat.
2014. márc. 14. 14:06
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

1: Ha küldenél képet ilyen tunikás cicanadrágos megjelenésedröl talán közelebb kerülhetnénk a megoldáshoz.

2: Most kerültél abba a korba amikor már a nöt látják benned?

3:Mindegy, hogy 2 vagy 12 leszolitásrol van is szo, meg kell tanulnod a nem sértö visszautasitást.

4: Minden csinos lány kerül ilyen helyzetbe. (Ha f vagy akkor csak szöveg volt!!!)

2014. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hát, akkor egyszerűen szokj hozzá.

Különben is szociálisnak kell lenni...

Az az egészséges.

És ha lehet kevésbé agresszívan, akkor azt még szeretni is fogja a nép.

2014. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!