Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan ered az a téveszme,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan ered az a téveszme, hogy a férfiak a könnyen irányítható, szinte akarat nélküli nőket kedvelik?

Figyelt kérdés
Egy nő igenis legyen határozott, talpraesett.

2015. máj. 24. 16:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%

Miért? Kifejtenéd? Én pl nem szeretem a "tűzről pattant" nőket. Idegesítőek, kezelhetetlenek. A fene akar állandóan egy akaratos nővel cívódni! Egy család szerintem csak úgy lehet igazán békés, ha az egyik fél a családfő. Ahol láttam hosszú távon működni, ott így volt. Na már most önnön magam ismeretéből kiindulva, ez nyilván nem a nő lenne. Ez nem a nő elnyomását jelenti, hanem azt, hogy a férfié az utolsó szó a fontos kérdésekben.


<most pedig az emancipált nők/feministák megköveznek... 3....2.....1......jajjj>

2015. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

De csodálkozol? Ha azt mondanám, mindig a nőé legyen az utolsó szó, az ugyanolyan rossz.


Közösen kell dönteni. Ha nem tudsz együttműködni egy másik felnőttel, az gáz.

2015. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#11

Lehet ez a véleményed, mindenki olyan párt keres amilyet akar, vannak irányítást igénylő nők, nyilván nekik is kell pár...

Csak akkor ne úgy jellemezd magad, hogy te egy határozott, erős személyiségű férfi vagy, hanem legyél vele tisztában, hogy veled sincs minden rendben, ahogy az akarat nélküli nőkkel sem.

2015. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
4%

Pedig igaz rám, hogy határozott és erős jellem vagyok. Ezt szeretem érvényre is juttatni, ennyi. És igen, jól érzem magam amikor irányíthatok. Biztonságérzetet ad, meg effélék.

De nem hiszem, hogy ez baj. Ahogy az sem baj, ha egy nőnek irányítás kell. Sok van belőlük. De nyilván nem is akarom összekötni az életem olyan nővel, aki szintén erős személyiség. Az kinek lenne jó?

2015. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!