Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen negatívak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen negatívak a magyar emberek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Mert nincs mire pozitívnak lenni:)

Szar a vezetőség, az egészségügy, az oktatás, a közbiztonság és mindenki lop meg lehúzza a másikat.

Arról nem is beszélve hogy egy Ausztriában mosogató hülye többet keres mint itt egy diplomás.

Mire legyünk pozitívak? Magyar fociba öljük a pénzt amikor semmit nem érünk vele, persze az oktatásból ki kell venni.

2015. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Vannak jóval csóróbb és korruptabb országok is, ahol mégis pozitívabbak az emberek. Más oka kell, hogy legyen ennek.
2015. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Én például tök potizív személyiség vagyok és nem hagyom, hogy rajtam kívülálló okok amiken nagy valószínűséggel egyedül nem tudok változtatni lelombozzák a jókedvem.

Én pozitívan élek!

22/F

2015. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

-Kik utálják a legjobban a magyarokat?

-A magyarok.

2015. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Mondj EGY korruptabb országot ami hasonlóan nem fejlődik:)

Az lehet hogy korrupt a rendszer de nézd meg kínát vagy az oroszokat. Diktatúra van és mégis hol vagyunk mi hozzájuk a demokráciával??

2015. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
5-ös, ne hagyd magad becsapni, az "illiberális demokrácia" nem igazi demokrácia. ez is egy diktatúra.
2015. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván semmi köze a demokráciához mert ha lenne akkor az emberek eldönthették volna hogy nekik mi kell : új stadion Orbán kertje mellett vagy netán jobb oktatás vagy egészségügy:)
2015. máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Mert sok bennem az elektron.
2015. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nem is igaz ez! csak depresszívek,amúgy mindenhol vannak negatív emberek,szerencsére,még jobban,és még többen,főleg fiatalok közt.Miből gondolod, hogy nyugaton nincsenek?


én mosolyogva gyűlölködöm :) boldog vagyok :D nem cserélnék senkivel.

2015. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert így lettünk szocializálva, hogy állandóan ilyen negatív emberek vettek körül minket. Akit ez még nem befolyásol, azt általában már az fogja, hogy összehozza az élet több olyan mentalitású emberrel, hogy "dögöljön meg a szomszéd tehene is", meg próbálnak a másik alá rakni. Aki ennek ellenére is megőrzi a pozitív világnézetét, azokat az embereket kéne meghallgatni.
2015. máj. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!