Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most elrontottam? Mire számítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most elrontottam? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, van egy férfi akivel megismerkedtem,1 hónapja beszélgetünk, távolság és elfoglaltság miatt nem tudtunk még személyesen találkozni. Nagyon türelmes voltam, ő elfoglalt a munkája miatt, én több apró dolog felett szemet hunytam, nem siettettem semmit sem, vártam rá ezidáig talán, és nem lesz lehetőségem megismerni? Tegnap reggel beszéltünk utoljára. Ma nem ért rá, írtam, hogy megvárom amíg végez, hogy tudjak vele beszélgetni! Rá írtam, hogy várhatok-e rá? Vagy inkább elmenne aludni mert fáradt? Erre felhív, hogy bement a barátaihoz? MI van? Itt várok. és mindenki más fontosabb nálam? Nem vagyok önző, hagyom élni, nem siettetem a dolgokat. Eszméletlen nagy szíve van, mindenkivel foglalkozik csak saját magával nem! És az ő élete mindenki más élete után jön? És én? Rácsaptam, a telefont, hogy szia. Szia. Szia. Megyek akkor aludni. Hogyan tovább? Nem fog hívni?
2015. máj. 25. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kicsit érthetetlen.

Szerintem fog hívni még.

2015. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ennek a fazonnak nem te vagy a nő:) Keress magadnak mást, ezt nem bűvölted el:)
2015. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mindez attól függ mennyire vagy neki fontos. Ha holnap se hív,akkor nem voltál az neki.De ha reggel hív,akkor csak a késői időpont miatt nem hív ma éjjel. Mondjuk,én szerelmemet hajnalban is hívnám. Bár nekem Ő az első. Ébredéstől elalvásig. Ha van. :) 46 /f
2015. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én hívtam, mert nem bírok lefeküdni, elaludni ha harag vagy vita van közöttünk. :( Vissza hív..15 perc múlva na és most mondjam el neki, hogy mi bánt? miért nem fontos neki a saját élete?
2015. máj. 25. 22:32
 5/16 A kérdező kommentje:

Várnom kellett volna, hogy ő hívjon!!!


Mondtam neki, hogy szeretném ezt megbeszélni vele.

2015. máj. 25. 22:34
 6/16 anonim ***** válasza:

1) nem biztos hogy ő igényli h mindennap beszélgessetek.

2) Ő sose mondta azt, hogy ma este hívni fog, ez csak a te elvárásod volt.

3) Azt se tudod miért ment be a barátaihoz, lehet sürgős ügyben kellett segítenie. Szóval indokot várd meg.

4) Még nem találkoztatok, nem volt köztetek semmi testi kontakt, nem jártok és nem vagytok egy pár, ergo milyen alapon várod, követeled tőle, hogy beszéljen veled?

2015. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

*mert nem bírok lefeküdni, elaludni ha harag vagy vita van közöttünk.


Egy hónap után már ilyen lelki megrázkódtatást okoz? Mi lesz veled később?

2015. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

3.-as Kialakulóban van a kapcsolatunk..nem beszélhetünk szerelemről még..


azt gondolom ha ő komolyan társat keres akkor tenne érte, arra lenne ideje amire szeretné, hogy legyen. Vannak érzéseim vele kapcsolatban, de azt gondolom én többet adok mint ő.

2015. máj. 25. 22:38
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
1 hónap után már a telefont is rácsaptad?:D Úgy hogy nem is láttad még? Hát te az aztán tűzrőlpattant menyecske vagy:D
2015. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

6-os


1) Ezt ő javasolta, reggel-este beszélünk minden nap!

2) Nem az én elvárásom, ő mindig mondja, hogy mikor hív, de van, hogy nem tud hívni, ez nem jelent gondot, tudom, hogy napközben elfoglalt.

3) Ezt tényleg nem tudom, de azt tudja, hogy várom, hogy hazaérjen és tudjunk beszélni...

4) Nem bizony és nem is várunk el semmit egymástól.

2015. máj. 25. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!