Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randira, találkozóra magukkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira, találkozóra magukkal viszik a nők, a lányok a szájukat és a kezeiket?

Figyelt kérdés

Konkrétan azokra gondolok, akik ott, akkor szinte mindent megengednek. Sem szóval, sem tettel nem állítják le partnerüket.

Aztán napokkal később sopánkodni kezdenek, hogy milyenek a férfiak, lám vele is mit tett xy.

Talán, ha akkor, ott mondja, hogy ezt már nem!



2015. máj. 26. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen, csak ők farokverésre és szopásra használják.
2015. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt barátnőm aki ilyen. Mert neki sok barátnője van és nekik menni kell bulizni meg csajos napot rendezni. De az és barátaimat nem szívelte. Aztán egyszer találtam egy e-mail címet. Tudtam, hogy valami bugyuta jelszót választ mert hát nem sok mindent tudott megjegyezni. olyan három próbálkozás után/ ami a saját neve volt becézve/ megnyílt a e-mail. a barátnőivel folytatott levelezése volt. Igen mentek ők csajos napra. Csak azt felejtette elmondani, hogy hova. Félmeztelenül táncoltak és nem tudom milyen férfiakkal szexeltek. Még egymás között is a barátnőkkel ezeket a képeket beszélték ki hogy milyen jó volt annak a nagy makkúnak a farkát szopni. De ha én kértem akkor meg most inkább ne mert nincs kedve hozzá. Amikor megmondtam hogy szakítani akarok vele, akkor is azért üvöltözött mert hogy mertem belenézni a leveleibe. De ez engem már nem érdekelt . Szakítottunk. Ma ha egy nő titkolózik mert én nem láthatom azt amit másokkal levelezik megoszt én meg mindent megmutatok, azzal én nem akarok lenni. Nincs bizodalmam már a nőkben!
2015. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Oké kettes, de azért minimális magánszférájának kell lennie az embernek, nem?

Én sem lennék soha olyannal, aki az életem minden kis mozzanatába betekintést akar, egyszerűen idegesítene, hogy mindig mindenhol mindenbe belekontárkodik és közben bírál.

2015. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
3-as. 2-es vagyok. Ha én mindent megmutatok egy nőnek, mindent amit teszek akkor nem érdekel, hogy ő milyen magánszférát akar. Vagy akkor beszéljük meg, hogy őt sem érdekli nekem kivel mikor és hogyan. Én már nem tudok nőben bízni. Aki meg magánszférát akar az legyen egyedül és ne akarjon állandó partnert.
2015. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy nem mindenki így gondolkodik.
2015. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor kezdenek el sopánkodni, ha nem volt folytatása a randinak.


Mármint, nekem van(volt) egy barátnőm, aki első találkozáskor már nagyon lelkesen csinált mindent. Hiába mondtam neki, hogy ezt nem kéne, azért csinálta. És utána napokig várta, hogy a pasi hívja, de nem történt meg. Pedig előre figyelmeztettem, hogy ne számítson rá. És most meg csodálkozik, hogy miután már híre is ment, senki nem akar tőle komolyabb kapcsolatot, csak egy dugás és kész. Főleg, hogy továbbra sem türtőzteti magát. A leírásból nem úgy tűnik, de az élet néhány területén még esze is van, ezért is csodálkozom rajta, hogy pont ebben a rémegyszerű kérdésben ennyire buta és érthetetlen. De vannak ilyenek, kérdező. Én személy szerint viszont első randin csókot sem szoktam engedni. Másodikon sem nagyon. Aki kibírja a 3. randiig így, azzal már szexelek is, de utána nem nyafogok, hogy mit művelt velem, mert onnantól kezdve büszkén mondom, hogy nézzétek, új pasim van- még pár évig, az eddigi gyakorlat alapján.


A 2. hozzászóló története meg juj. Azért az kemény. Nőtársaim nevében is elnézést kérek azért a cafkáért. Hidd el, nem mindenki olyan. Sanszos, hogy az értelmesebbjét viszont elüldözöd a bizalmatlanságoddal, bár megértem a dolgot. Csak egy rossz példából ne így indulj ki, hogy az összes ilyen lesz.

2015. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6-os. Én írtam a kettest. Értem. De nekem egy nő előbb bizonyítson, hogy megbízhatok benne. Azóta volt barátnőm de vele is szakítottam. Ő mondta hogy neki nem nézhetek bele levelezésébe. Én is ezt kértem. Úgy gondoltam nincs köze ahhoz amit én csinálok. Mert nagyon sok mindent intéztem e-mailen. Mindig arra hivatkozott, hogy sokat dolgozik meg a telefont sem tudja felvenni. Én hiába hagytam üzenetet ő nem hívott vissza. Amikor megkérdeztem miért akkor azt mondta majd otthon úgy is megbeszéljük. Amikor küldtem neki egy e-mailt hogy elutazom és csak holnap jövök haza akkor meg megsértődött. Elmondtam neki, egész nap dolgozol. Este hazaérsz. Azt mondod fáradt vagy nincs időd beszélgetni. Reggel én nagyon korán elmegyek. Utána van időd a neten cseverésznél csak nekem nem írsz semmit. sms-t is írtam. Ezután elküldöm e-mailben hogy el utazom és még én vagyok aki nem avatja be a másikat? Na ezért van tele ezzel a magánszférásdival a hócipőm!
2015. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek szüksége van valamennyi intim szférára. Nincs titkolnivalóm a párom előtt, tudja a jelszavaimat és számtalanszor előfordult, hogy megkértem, keresse már ki egy e-mailemet, mert kellene belőle egy-két infó, avagy olyan is volt, hogy fürdés közben hallottam, hogy csörög a telefonom, kikiabáltam a páromnak, hogy vegye már fel.

Mivel tudom, hogy nincs vaj a fülem mögött, ezért nem vagyok egy szívbajos típus, órákig olvasgathatja a facebook üzeneteimet, akkor is max annyit talál, hogy a barátnőmmel jól kibeszéltem (inkább pozitív értelemben), amiről amúgyis tud, csak nem szoktam visszaidézni neki szó szerint ezeket a beszélgetéseket.

Ennek ellenére nem esne jól, ha állandóan ellenőrizgetne, ha arra érnék haza, hogy a facebookomat vagy az e-mailjeimet túrja, esetleg a telefonomban pörgeti a híváslistát. Bízom benne és gond nélkül a kezébe adtam a "kulcsot", ahogy ő is az enyémbe, de szerintem annyi bizalom és tisztelet legyen mindkét félben, hogy nem él vissza ezzel és nem viszi túlzásba a kutatást, főleg ha nincs rá oka.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Megpróbálom kicsit más megvilágításba helyezni a dolgokat. Én is olyan vagyok, akit könnyen elkap a hév és az első randik után rózsaszín ködtől elborult aggyal lefekszek a kiszemelttel. Pontosabban ilyen voltam... Én ebben nem a másikat hibáztatom, hanem magamat és szinte kivétel nélkül megbántam reggel mindig. Csak néztem a tükörképemet és azt kérdezgettem magamtól, hogy miért kellett ezt már most? Nem lehetek ennyire hülye, könnyűvérű, akinek elszáll az agya néhány kedves szótól és simogatástól... Én tanultam belőle. A jelenlegi páromat direkt megkértem, hogy figyeljünk oda erre és amíg tiszta fejjel nem érzem/nem érezzük úgy, hogy eljött az idő, addig kérem őt is, hogy ne feszítse a végletekig a húrt. Ő ezt elfogadta és eszerint is történt minden. Én ezért végtelenül tisztelem és szeretem őt (meg amúgy is :)).


Azok a lányok/nők, akik összefekszenek bárkivel és utána a másik felet hibáztatják, szerintem leginkább tarkó lövést érdemelnek. Mindenhez két ember kell...

2015. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as én írtam 2, 4, 7-est. Igen te jól gondolod. Bár sok ilyen nő lenne mint te vagy. Mindent megmutatsz. Nem adsz a párodnak okot, hogy rosszat érezzen. Ennyire megbízva miért is kutakodna az ember a másik után. Mert tebenned megbízhat a párod. Ez olyan mint egy férfi akinek nagyon csodálatos nő a párja mindent megad de ha ez a férfi egyszer nem őt választja akkor vége varázsnak. Köszönöm, szeretnék ilyen nőt találni mint te vagy. De nehéz. nagyon sok nő magánszférát akar. Kizárólagosat. És ezek a nők lesznek a párjukra féltékenyek. Fordítva kikérik maguknak.
2015. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!