Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy papucs,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy papucs, vagy csak ennyire szeret?

Figyelt kérdés

Barátommal majdnem egy éve vagyunk együtt, és mivel egyre többször vagyunk együtt huzamosabb ideig észrevettem pár dolgot ami elgondolkodtatott,hogy akkor ő igazából 'papucs'személyiségű vagy csak ennyire szeret engem?

Pár ilyen dolog pl

-ülünk az ágyban,filmezünk, látja hogy felállnék és mennék az üdítő után erre ő visszanyom, feláll ő és ideadja nekem majd ugyanígy visszateszi.Van,hogy ő tartja oda nekem,hogy igyak...

-mikor kérdem,hogy éhes-e mondja,hogy igen, indulnék neki kaját csinálni vagy hozni neki de nemigazán engedi,mindig azt mondja,hogy ne fáradjak.Ha nem kérdem meg ő nem szól,hogy éhes...

-ha tetszik náluk valami nekem, sokszor ideadná nekem, vagy ha tudja,hogy szükségem van valamire próbálja megszerezni.

-suliban hoz nekem kaját,nem engedi,hogy kifizessem.

-ha szabadidőnk van jövök ötletekkel,hogy mit csináljunk, kérdem,hogy ő mit szeretne általában azt mondja,hogy neki mindegy,legyen az amit én akarok. Ez akkor zavar leginkább,ha én pár helyen nem voltam és ő igen,de akkor se dönti el melyik jobb,hova menjünk,mindig rám vár a döntésben,volt,hogy egész délelőtt csak ültünk és beszéltük,hogy akkor mi legyen...Pedig csak arra volt szükségem,hogy egyszer ő mondja meg mi legyen, azt csináljuk és kész.Ez zavart leginkább.

-Amúgy különböző dolgokról van véleménye,szerencsére abban nem lesi az enyémet stb.


Tudom,nagyon értékes és rendes pasi, csupán e tulajdonságok alapján nem tudom eldönteni,mert mindkettőhöz van pro-és kontra tulajdonsága.

Ti mit gondoltok?


2015. máj. 26. 13:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Papucs és SZERET! 22/F
2015. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
szeret, és kicsit papucs
2015. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyenben részem,személy szerint nem jött be a dolog, persze gondolom sokaknak egy ilyen pasi lenne az álmuk. Szeretem ha egy férfi határozott, tudja mit akar és képes dönteni. A segítőkészség viszont dícséretes tuljadonság.
2015. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
1es vagyok. Ott ne mert hagyni csak azért mert ilyen. Mellette boldog életed lesz! De azt se hagyd hogy megfojtson vele. Üljetek le és beszéljétek meg ezt a dolgot, és hogy mit gondolsz.
2015. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen én is így vagyok, hogy teljesen elvagyok ragadtatva amiért mindenben próbál segíteni nekem, meg ilyen kedves pasival sosem találkoztam, de valahogy nem örülök annak,hogy mindenben én kell döntsek, aztán ha nem jön össze bűntudatom van, meg kicsit vágyok arra,hogy ő határozottan kijelentse mi legyen és azt csináljuk, kicsit olyan mint amikor egy gyereknek meg kell mondani mit és hogy csináljon...

2015. máj. 26. 13:35
 6/21 anonim ***** válasza:
49%

1es vagyok. Értem a problémát, és a probléma gyökere az hogy a fiúd nem férfi, hanem papucs. :(

Igazad van ez sem jó...

2015. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ez mesterkéltnek tűnik. Előre lejátszott és eltervezettnek.

Ez nem spontán. Valami nem kóser.A vészcsengőm biztos beindul amikor ilyen történik. Ebből sosem szoktak jó dolgok alakulni, mert előbb-utóbb az ember rájön, hol a rés az előadásban. Már pedig itt az van. Az emberek másként viselkednek ha szeretnek.

2015. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Anyagilag jobban állsz mint a fazon?
2015. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen papucs, ha pedig nem szeretne akkor nem lenne veled.
2015. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

én még tanulok,ő már dolgozik szóval nem...

Ezen lehet változtatni?

2015. máj. 26. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!