Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lányok nem mosolyognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok nem mosolyognak rám sose az utcán akkor az azt jelenti hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt
2015. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem biztos, de elég valószínű, kb. 95%
2015. ápr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Én lány vagyok, és nem szoktam csak úgy emberekre mosolyogni, függetlenül attól, hogy jól néz e ki, aki szembe jön, szóval nem feltétlen vagy Quasimido ikre, csal mert nem vigyorog rád minden szembejövő:)
2015. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az élet tesó.
2015. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem biztos, lehet észre sem vesznek, mert túl fiatal, gizda, alacsony, dagadt, stb vagy. A csúnyaság csak egy lehetőség a sok közül.
2015. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én néha megpróbálok rájuk mosolyogni, akkor undorodva néznek általában....ez azt jelenti hogy nem vagyok valami jóképű?
2015. ápr. 20. 23:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Finnyás csajokra ne mosolyogj.
2015. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 6


Vagy csak bebeszéled magadnak.

2015. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak lúzer módra viselkedsz.
2015. ápr. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok és én se szoktam senkire se mosolyogni. Ha meg valaki rámnéz (nem is néz... nem mosolyog, de nem csak szimplán néz, nem tudom), akkor meg elfordulok. Két okból kifolyólag nem mosolygok emberekre. Az egyik, hogy félek a "visszautasítástól". Még ha nem is szó szerinti visszautasítás, azért rosszul esne, ha valaki undorral nézne vissza vagy kiröhögne. A másik pedig, hogy mit mosolyogjak idegen emerekre? Esetleg arra, aki szimpi (de arra se az előbb leírtak miatt), de vadidegen emberekre miért? Nem is ismerem, nem tudom milyen ember. Egyébként ezzel anyum is így van (aki jó sok évet letagadhatna a korából).
2015. ápr. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!