Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, igaz, hogy van különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, igaz, hogy van különbség a "szép" és a "csinos" jelző között? Mikor melyiket mondjátok egy lánynak?

Figyelt kérdés
Csak mert én sokszor megkapom, hogy csinos vagyok és ezt olyankor, amikor teljesen átlagos ruhában vagyok, a hajam is egyszerű és smink sincs rajtam (mert nem sminkelek).
2015. máj. 26. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Változó, a szép általában az arcra mondom, a csinos meg a ruhára v ha jó a teste. Igazából a jó test is szép csak ezt kicsit illetlenség közölni a csajjal, h megnézed a mellét és milyen szép vagy.


De az azért általában igaz, h csak a barátnőmnek mondom h szép és a többi csajnak mindig azt mondom h csinos. Általában a ruhájukat dícsérem de van h csak úgy, h feldobjam a kedvüket.

2015. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az, nem sűrűn szoktam csinosan öltözködni, mégis sokszor mondják és maguktól.

Ráadásul nincs nagy mellem/fenekem sem, ha már az alaknál tartunk.

2015. máj. 26. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, mindkettő szerintem a lány egészére vonatkozik, de a szép azt jelenti, hogy a fiút inkább az arca fogta meg, a csinos pedig inkább az alakjára vonatkozó dicséret. Persze ettől még az arca, teste is lehet vonzó, csak az egyik jobban megfogta.
2015. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Én arra is gondoltam, hogy talán a szép jelző az "közvetlenebb" és ezért inkább a csinost mondják, hogy ne tűnjenek annyira nyomulósnak, vagy ne adják hamar ki magukat....

2015. máj. 26. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Szép talán úgy általánosan, tehát általában véve szép arc, szép ruha, igényes öltözködés stb. A csinos pedig az aktuális megjelenés, ahogy éppen fle van öltözve stb stb. De a kettő azért átfedi egymást és nem kizárja
2015. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem szép vagy: arcra vonatkozik, csinos vagy úgy általában: alakra, csinos vagy ma: bármilyen alak, bármilyen arc, de a mai öltözéke tetszik. És kollegiális kapcsolatban csak az utolsót mondom egy hölgynek, ez nem udvarlás, hanem egy emberi dícséret, nahát milyen csinos vagy ma!
2015. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én azét mondom a csinosat, mert semmilyen hangnemben nem tűnik iróniának.
2015. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!