Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szóltok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szóltok hozzá, vagy mit gondoltok, ha egy srác a cipőtöket/körmötöket dicséri meg? Ismerkedésképp v egy ismerős bókolásból.

Figyelt kérdés

Értelemszerűen legtöbbször a ruhát v a frizurát szoktam a dícsérni, de ez olyan sablonos nekem. Meg aztán van, h nincs mit dicsérni rajta :)

Ha meg mondjuk látok egy csajon egy ilyen szexisebb magassarkú cipőt akkor mondom h szép a cipőd, meg a csicsás körmöket is, pl. ha dumálok egy vadidegen eladóval, és látom h 10 centis csillámos karmai vannak, akkor megdícsérem, hadd örüljön :D

Azt vettem észre, h egyes lányok ilyenkor odáig vannak, szinte elolvadnak h hű tényleg? És már el is lehet kezdeni ismerkedni velük.

Más lányok meg hülyének meg perverznek néznek... de ez miért van? Csak azért mert a férfiak 80%ával ellentétben nem a melleikre v a ruhájukra teszek megjegyzést v mi?


2015. máj. 26. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha magamtól kérdezném meg, hogy szerinte mi a legelőnyösebb rajtam és a cipőmet és a körmömet dicsérné meg biztos azt gondolnám, hogy nagyon ronda lehetek. :) De ha ő maga mondja és előtte már dicsérete a fontosabb testrészeim, akkor csak hab lenne a tortán. :D tapasztalataim szerint viszont a fiúk nem tulajdonítanak nagy jelentőséget e két dolognak
2015. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, aki hülyének nézne: mert nem hinném el, hogy tetszik a csicsás karom.
2015. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig bejön, na persze ha ízléses valamilyen szinten. És végülis nyilván a csajoknak is az a célja vele, h felkeltsék a figyelmemet.
2015. máj. 26. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Minél kisebb részletet emelsz ki, annál nagyobb figyelmet fordítottál rá. Egyébként vannak dolgok, amik egy férfit általában hidegen hagynak, és meglepő tud lenni, mikor valaki nem csak észreveszi, de még tetszik is neki. Nekem is dicsérték már körömlakkomat (ügyesen álcázva vele egy érintést), de pl. a fülbevaló, medál is olyan dolog, ami ritkán kerül elő, pedig néhány esetben még témát is lehet belőle meríteni.
2015. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem opció, hogy nekik tetszik?
2015. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3: most h mondod, az ékszereiket, fülbevalójukat is szoktam dicsérni. Azt mondjuk minden lány szereti. Csak sokan nem hordanak :)


4: Ha ezzel a körmökre gondoltál, de természetesen opció, és valszeg így is van, de azért a látványos testmodifikálásnak mindig is az önkifejezés volt a célja, az önkifejezésnek meg kb semmi értelme, ha rajtad kívül senki nem veszi észre :)

2015. máj. 26. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért egy műköröm manapság nem látványos.


Nekem volt "testmodifikációm" úgy, hogy elmentem, megcsináltam, és itthon ültem szociális fóbiával. A magam kedvére tettem.

2015. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!