Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kontaktlencsével csókolózni/sz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kontaktlencsével csókolózni/szexelni?

Figyelt kérdés

A kérdésem a kontaktlencsét viselőkhöz intézem. Hagyományos lencséknél azt mondják ha 5 percig csukva van a szemed begyullad, mert nem nedvesedik. Ezért nem szabad benne aludni sem..de hogy van ez a csókolózásnál? Párotokkal ha esetleg nagyon belemerültök nem okozhat problémát? És szexnél? Kiveszitek inkább?

Köszönöm a normális válaszokat.


2015. máj. 26. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyire nem kell szigorúan venni. Én már aludtam is el benn, és semmi bajom se lett. Elég macerás lenne csók előtt kivenni, utána meg vissza :D Szex is mehet nyugodtan. Úszni ne ússz benne és kész.
2015. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi problémát nem okoz. Maximum ha érzékenyebb a szemed és nagyon sokáig tartod csukva mondjuk szexnél, akkor kicsit kiszárad és többet kell pislogni utána. De nem vészes. Lencsével aludni sokkal inkább!
2015. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. máj. 26. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a kontaktlencsédet meg tudod csókolni, szexelni viszont nem tudsz vele.
2015. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Missi_Key ***** válasza:
100%
nekem egész nap kell hordanom, semmi bajod nem lesz ha akár fél órát alszol benne, viszont tényleg kiszáradhat, de egy 5 perces csóktól nem...
2015. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem napi lencsém van, reggel be este ki, màsnap új lencse. Ehhez folyadék sincs. Tehàt meg sem tudnàm csinàlni hogy kiveszem utàna meg vissza, csak ha újat teszek be. Az meg pazarlàs.

Bajod,problémàd nincs benne/tőle. Én màr aludtam 3 óràt is lencsében. Szex miatt csak akkor veszem ki,ha este pl vacsi utàn csinàljuk,mikor màr tudom hogy nem megyünk sehova, csak fekszünk.

2015. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!