Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első csókotok? Hogy kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Milyen volt az első csók? Milyen érzést keltett bennetek? Azzal volt akivel mindig is akartátok? Lett belőle kapcsolat vagy csak egy csók volt és kész? Hogyan kell egy lánynak kezdeményetni egy fiúnál?:o
2015. ápr. 29. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha vártál volna pár napot talán tudok válaszolni ;)


Meg hát szerintem úgy kell, ahogy egy fiú tenné..

2015. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel nem úgy fog történni,ahogy a filmekben..
2015. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg az alladon is nyal fog folyni...
2015. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

My first went a little like this..and twist..and twist

de am fogalmam sincs sajnos :/

Kár,hogy ilyen tutorial videó nincs yt-n(vagy csak én nem találtam)..de szerintem sem olyasmi,mint a filmekben..mint ahogy a valóságban semmi sem olyan,miért pont ez lenne? :)

2015. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne számíts nagy eufóriára.
2015. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

:33333333 Egymáshoz hajoltunk... Először a nyelvét jól megharaptam a fogaimmal, kitéptem, majd ledugtam a torkán. Az első két fogát kivertem, és odaadtam rászoruló gyerekeknek. :$

#lovestory

2015. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolso.


Jo etvagyat!:D

2015. ápr. 29. 21:59
 8/8 anonim válasza:
Huhh hát én izgultam előtte :S De nem kellett volna! Egy kisebb buli után történt (egyikőnk sem ivott) aztán megálltunk a sarkon ahol el szoktunk válni. Ő átkarolta a derekam én pedig a nyakát és csakúgy random megölelt de nem engedett el hanem megcsókolt. :3 De am tényleg igaz amit mondanak... Ösztönösen jön és nincs ilyen h "hogy kell". Én pl fel sem fogtam utána annyira boldog voltam :) L
2015. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!