Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, h itt is, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h itt is, meg általában minden férfi a természetesség mellett kampányol, de a fiú ismerőseim közül szinte mindenki azt mondta, h fessem be a hajam?

Figyelt kérdés

Körbekérdeztem fiúkat lányokat és a fiúkból ha 1 mondta h hagyjam így. A többiek mind mondták a saját kedvencüket, platinaszőke, vörös, fekete stb.

Hozzátenném h a hajszínem valóban nem a legcsodásabb, olyan se-színű, de amúgy nincs vele baj, ápolt, szép, sokat foglalkozok vele.


Kicsit érdekes ez a kettősség, vagy nevezhetném képmutatásnak is, mert ugyanazok a fiúk, akik a természetességről oktatnak ki, h fújj smink meg minden, de ha már konkrétan megkérdezed, akkor simán rávágják h milyen festett haj jön be. Ez miért van?

A srácok amúgy mind 18 fölött, nem páwák v ilyesmi, átlagos srácok...


2015. máj. 26. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért érdekel egyáltalán? Magadnak akarj tetszeni, ne másoknak.

Amúgy meg csak az ökör következetes, de hogy az ember sosem az, az hétszentség.

2015. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nanana!! Ácsi!

A legtöbben ezt nem a hajra értjük!


Hanem a túlzott sminkre, a nagy műkörmökre, a gyárból kijött mellekre.


A haj az kissé más kategória. Van ami tényleg jobban áll valakinek.

2015. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én a festett hajat sem szeretem, na? Attól még nekik tetszhet az. Ettől Én még nem leszek képmutató. Maximum eltér a véleményünk. Baj?


24/F

2015. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a természetességet, de az nem zárja ki a hajfestést... inkább csak a túl erős sminket (csíkot rajzol szemöldök helyett) és a túl erős hajat (pl vannak akik szőkére szívatják a hajukat, pedig egyértelműen nem áll jól a bőr/szemszínükhöz, az természetellenes)... de pl szerintem a seszínű hajon egy picit szőkíteni vagy esetleg finoman vörösíteni nem természetellenes
2015. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

mert a férfiak hazudnak

23/F

2015. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne rakj, kenj, ... olyat a testedre amit nem ennel meg.
2015. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"de pl szerintem a seszínű hajon egy picit szőkíteni vagy esetleg finoman vörösíteni nem természetellenes"


na ne haragudj de ez hülyeség... és a legtöbb pasi amúgy pont így gondolkodik... akkor vagy mondjátok azt, h oké a festett haj, v nem... a pici szőkítés pont ugyanannyi mintha lilára festem, legalábbis a beavatkozás mennyisége szempontjából. értem h mire akarsz kilyukadni, és megértem a h neked mi az ami tetszik de sztem nincs olyan természetellenes és kevésbé természetellenes... és az h a haja színe nem illik hozzá az nem arról szól, h természetellenes hanem szimplán ízléstelen... tök más kategória. eleve _semmi_ sem természetellenes, hiszen mi emberek találtuk fel ezeket a dolgokat, mióta eszközhasználó emberek lettünk, tudniillik lemásztunk a fákról :)


namind1 nem akarok a hajfestés mellett kampányolni de világéletemben ódzkodtam a hajfestéstől és most jöttem rá h erre az egyetlen okom h a környezetemben élők tömték tele a fejem hülyeségekkel :) miközben tök máshogy gondolkoznak és a festett szőke csajokat nézik meg, sok sminkkel, vörös rúzzsal, műkörömmel, stb... ezt tök kár tagadni sztem


a rajzolt szemöldökről meg megint az a véleményem h meg lehet iszonyat igénytelenül csinálni meg gyönyörűen is... kár egy skatulyába berakni ezeket a dolgokat... sztem.

2015. máj. 26. 17:48
 8/12 A kérdező kommentje:

6: okéééé... azér remélem szoktál magadra dezodort fújni. én azt azért nem enném meg :D

meg a ruhámat se, lehetőleg :)

ellenben pl. a rúzst v az alapozót simán megeheted semmi bajod nem lesz tőle. a hajfestékre ez mondjuk nem igaz

2015. máj. 26. 17:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Mit kell ennyit rinyálni emiatt öcsém...

Festesd be ha annyira akarod. X db férfinek bejön, Y db-nak nem. Az hogy megkérdezed 3 hülye haverodat az most reprezentatív lesz X és Y arányáról? Vagy 3 másik itteni hülye véleménye?

Szerintem igenis lehet rossz a festett haj, főleg mikor elüt a szemöldöktől, vagy mikor már nő le és elüt a hajtövedtől.

2015. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A férfiak vakok. De tényleg :D

Azt veszik észre, ami nagyon feltűnő. De egy átlagos sminket nem látnak, legfeljebb a szemhéjtust veszik észre. Teljesen mindegy, mennyi alapozó, púder, pirosító, stb. van rajtad, simán bekajálják, hogy nem sminkeltél. Ha több árnyalatot szőkítesz a hajadon, elhiszik, hogy csak kiszívta a nap.

Nem szabad megkérdezni a véleményüket :D

2015. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!