Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, nő aki manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, nő aki manapság még a természetesség híve és meghagyja intim szőrzetét akár még hónaljban is?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen lányok nem a természet hívei, hanem igénytelen tramplik.
2015. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát.. az intim szőrzet még hagyján, azt talán találsz, nem úgy, mint szőrös hónaljat.

Miért vonzó számodra, ha valaki szőrös?

2015. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem a szőr az egyáltalán nem nőies főleg nem hónaljon egyszerűen igénytelen és undorító!!

Nekem ez a véleményem szóval szerintem ilyen nőt nem találsz esetleg igénytelen lányt.


23N

2015. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Szőrös hónalj? Ilyet még nem láttam.

17L

2015. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A hónaljban nincs intim szőrzet, ott hónaljszőr van.

És nem, nem vonzó, sőt egyesen taszító. Már az egyiptomiak is nőietlennek találták a szőrös hónaljat 5000 éve.

2015. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket de nem az a kérdés kit mennyire taszít vagy vonz nem kértem lenevelést :)
2015. ápr. 15. 16:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Amerikában már kezd elfogadottá válni, itthon még "undorító", de a nyakamat teszem rá, hogy 5-6 év múlva minden 17 körüli csajnak lesz olyan hónaljkutyája, mint amilyen Bruce Willis lányának van: [link]
2015. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vannak még olyan csajok (én is ismerek ilyet) aki intim részen jó szőrös, gondolom itt is van jópár, de azok úgysem fogják neked nyiltam bevallani.

Amúgy engem is nagyon izgat az ilyen.

23/F

2015. ápr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én bevallom,intim részen teljesen,természetesen szőrös vagyok. Télen,ha nem látszik,a hónaljam is szokott szőrös lenni,olyankor ritkábban borotválom...sőt a lábam is.
2015. ápr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 MacsoFavago válasza:
Undorítónak találom, de a kérdésedre is válaszolok: Menj vissza időgéppel a kőkorba ott jó szőrösek a "nők", vagy keress fel egy olyan kultrát és vagy törzset ahol nem ismerik a borotvát, természetesen maradnak még az öregasszonyok is. Ők se borotválkoznak.
2015. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!