Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért a külsőre mennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért a külsőre mennek?

Figyelt kérdés
Itt sok kérdésnél állandóan ezt olvasom: Szerintem roh..dt jó pasi,Nagyon izmos, irtó jól nézz ki. Eszméletlen jó pali. Átlagos fiúknak már esélyük sincsen..
2015. máj. 26. 17:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nekem például egy fiú most nem a külseje miatt tetszett meg, hanem a megismert belsô tulajdonságai alapján, és már a külsejének sem tudok ellenállni. :))
2015. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Hát a fiúk?
2015. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

sok fiú is a külsőre megy, pl nincs nagy mellem nem vagyok elég formás és már selejt vagyok a szemükben

erről ennyit...

2015. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
39%

Mert természetesen az is fontos, hogy tetszen nekünk a pasi, nem csak az hogy kedveljük.

És itt nem a média által belénk sújkolt "férfi ideál" és "helyes, izmos pasi" fogalmát kell kimeríteni, hanem minden emberben kialakul egy "szép" fogalom, ami teljesen egyéni, és annak kell hogy megfeleljen a srác.

Nekem például egyáltalán nem tetszenek ezek az új divathullámok, amely szerint a hosszú-, szembelógó hajú fiúk a menők ilyen csapott vállakkal.

Nekem személy szerint már kiskorom óta van egy ideál a fejemben, és mindegyik pasim nagyjából ahhoz hasonlóan is nézett ki: 180-185 cm magas, széles váll, sötétbarna rövid (tüsi) haj, és babaarc (semmi szakáll, vagy borosta). Nálam az számít jó pasinak, aki ennek megfelel. És aki ismer engem, pl. a barátnőim, azok meg tudják állapítani egy fiúról hogy nekem tetszene-e, úgy is hogy nem vagyok ott.

Mindenkinek más számít "helyes"-nek, csak vannak olyan fiúk, akiket több lány is annak tart. De mi ezzel a gond? És egyáltalán mi az hogy átlagos? Elmagyaráznád nekem??

Pl. akkor az én ízlésem "átlagos"?


28n

2015. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mert azt látják egyből,de szerintem mindeniki így van.
2015. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
A csajok úgy választanak pasit, ahogy ruhát vagy táskát: a többi lány előtt akarnak villogni vele, legyenek azok akár barátnők, akár ismeretlenek. A többi lány pedig nem azt látja, ahogy rájuk néz, hogy ez a pasi milyen okos, kedves, humoros, stb., hanem hogy milyen jól néz ki. Na ezért mennek a külsőre a lányok.
2015. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
2015. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Melyik vallásnál előírás orvosi lelet az ismerkedéshez?
2015. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Húú, 16-os, te aztán igazi női lélekbúvár vagy :D
2015. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

sok lány mondjuk tényleg nem ismeri hogy ő melyik kategória :D mert azért valljuk be ,kicsit fura mikor jó pasit akar minden jöttment magának,közbe meg a kolera szebb mint ők


de ez már inkább csak vicces,én érdekes magamhoz illő nőt akarok,azaz szépet és okosat :D csak neki elég ha fele olyan okos


szóval mindenki magához illő párt kereshetne :) és akkor nem lennének ezek a telhetetlen emberek,meg a mások szidása.Mindenki amennyit nyújt.

2015. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!