Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ténlyeg létezik még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ténlyeg létezik még olyan kultúra, ahol érték szüzen férjhez menni?

Figyelt kérdés

Grúz, örmény lányokról olvastam, hogy több, mint felük teljes mértékben elutasítja a házasság előtti szexet, a szüzességet értéknek tekintik és ott szégyen nem szüzen férjhez menni. És náluk nem szokás összeköltözni egymással házasság nélkül, hanem ha egymásba szeretnek, akkor összeházasodnak.

És ezt nemcsak a vidékkel kapcsolatban hallottam. Létezhez ez?


2015. máj. 26. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
hát, amilyen csúnyácskák..
2015. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Keresztények körében is létezik, de elég nagy bolondság ha engem kérdezel.
2015. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Minden magat tisztelo no igy gondolkodik

Milyen ferjet talalsz szerinted ha a janos meg a varos hart mar benned vagy mas megunt elettarsa vagy?

Egy ferfi tisztelettel tekint area a nore aki nem huzta le a bugyijat Minden baratjanak.

2015. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szép gondolat, meg szép dolog a szerelem, de ez ott megbukik ha valaki a szexre nem csak a gyermekáldáshoz szükséges rosszként gondol vagy a házastársi kötelességként, hanem egy boldog párkapcsolat szerves részének tekinti a kielégítő szexuális életet. És bizony érhetik az embert meglepetések ha rögtön az első partnerrel ásó-kapa, és mindennek a felfedezése csak az igen kimondása után kezdődik rögtön azzal, hogy egyáltalán képes-e együtt élni az adott emberrel. Bár végülis mindent meg lehet szokni, a rosszat is.
2015. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

"Minden magat tisztelo no igy gondolkodik "


Bocs, de én tisztelem magam , tisztelem a testem, ergo: megadom neki, amire szüksége van.


23L

2015. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

Teves gondolkodas a szexet mint szugsegletet kepzeli el.

A nemi vagy megvan de absolult nem letszugseglet mint eves ivas alvas.

Szexualitas letszugseglette tetele lealacsonyitja egy allati szintre.

Gondilkodo ember meg tudja magat tartoztani es arra hasznalja a szexet amire valo egy tartos kapcsolat megerositesere.

Mennyi veszelyt rejt magaban ha vagyaid kieleguleset hajszolod.

A test megkapja ami neki jar de a lelek ures marad.

Ha eloszor a lelket ismered meg meglatod meg a szex elott rajossz ki illik igazan hozzad.

2015. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

milyen okos vagy ! ja nem. Ha a testem kielégül, akkor a lelkem is kielégül, mivel már tudok másra koncentrálni a vágyaimon kívül... Igen, egy állat, aki nm tudja magát tartóztatni (nemi erőszak), de ha mind a két fél vágyik a másikra, akkor aztán baromira nem értem miért ne lehetne szexelni. De te talán jobb is, ha nem szexelsz.

Azt meg ne te döntsd már el, hogy mire való a szex. Eredetileg a szaporodást szolgálja. Nem pedig a hosszú távú kapcsolat megerősítését....Főleg, hogy az ember nem is monogám típus. Azok az állatok, melyek monogámat egy ÉLETRE választanak párt..nem pedig 2-3-4 hétre/hónapra/évre, hogy aztán jöjjön egy másik.

2015. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!