Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tetszik valaki, össze akarsz vele jönni.


1.: Megkapod egy kis időre (csók, szex, akármi), de aztán ő nem akar többet. Így volt egy kis jó élményed, nincs hiányérzeted, de talán nehezebb elfelejteni, meg fáj, tudod, hogy mit nélkülözöl.


2.: Kiderül, hogy ő egyáltalán nem akar tőled semmit, még egy csókot sem, ezért ez meg sem történik. Tehát még külsőleg se jössz be neki, nincs szexuális vonzódás, de talán így hamarabb túl leszel rajta, és nem az élményetekre gondolsz, mert nem is volt.


Kort és nemet is :)


2015. máj. 26. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az első.
2015. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem a második, pont ezek miatt:

"de talán így hamarabb túl leszel rajta, és nem az élményetekre gondolsz, mert nem is volt."

2015. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A második, mert csak ilyen tapasztalataim voltak, tehát nem tudok viszonyítani. Talán azért is jobb lehet, mert így akkor eleve el sem kezdődik semmi, tehát viszonylag kevesebb a vesztenivalóm, plusz ha ugyanaz a vége, akkor legalább nem fektettem bele annyi időt és energiát.
2015. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2.
2015. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A másodikra szavazok én is. Nem akarom fecsérelni az időmet és ha élményekre vágyom akkor az életben van annyi más fajta, hogy inkább azon merengenék. És nem hiszem hogy az illető csak szex/ pár alkalom után jönne rá, hogy "ja bocs, nem kellesz"... (L)
2015. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az első (tapasztalat ;) ).
2015. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2. kevesebb fájdalom, kevesebb élmény. hány évesek vagytok?
2015. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akárki akármit mond, a második sokkal fájdalmasabb! Úgyhogy az elsőt választom!
2015. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

7#

28 vagyok

Tényleg nem értem miért lenne a második változat kevésbé fájdalmasabb mikor folyamatosan ott lenne a reménytelen vágyódás és fantáziálás, álmodozás a kiszemeltedről.

Szerintem még nehezebb is elfelejteni egy olyat akivel nem történt semmi mert mindig benne lesz a gondolataidban, hogy vajon milyen lett volna.


Első lehetőségnél gondolom nagyon jó lenne, hogy együtt vagy vele, le is feküdtök, de nem működik ezért véget ér.

Úgy gondolom még könnyebb is lenne túl lépni egy olyan személyen akivel volt valami.


Ám még, ha nektek is lenne igazatok, azt a néhány hónappal hosszabb időt amíg elfelejted többszörösen kárpótolja a tény, hogy végül is megkaptad akire vágytál, ez az emlék pedig megmarad.

2015. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Melyik a jobb?Az élet vagy a halál?Az első az élet,a második a halál.

Én mindig az életre szavazok.

2015. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!