Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted egyedül élni jobb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted egyedül élni jobb, vagy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mert szerintem sokkal jobb egyedül a legtöbb szempontból. Szexet így is lehet kapni, nem parancsol senki, sőt bele se szólhat az életembe senki. De azért érdekelne mások véleménye is.
2015. máj. 17. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Hallottál már róla, hogy az ember társas lény?
2015. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Én nem "kapok" egyedülállóként szexet, ugyanakkor valóban nem szól bele az életembe, vagy nyaggat folyamatosan senki.


Mindkettőnek vannak pozitív és negatív oldalai.

2015. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, de az csak arra vonatkozik mindenképp, hogy normális ember nem akar elköltözni egy lakatlan szigetre. Haverok-barátok-társaság kell az embernek. De a szerelem-párkapcsolat nem hinném hogy ugyanilyen szinten van.
2015. máj. 17. 20:06
 4/13 Interferencia ***** válasza:
91%
Szerintem kapcsolatban (nyilván kivéve, ha az rossz), de ettől még másnak lehet más a véleménye, ebben nem lehet, és nem is kell közmegegyezés.
2015. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kell mind a kettő az életben.
2015. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Hosszútávon egyedül nem jó.
2015. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Pillanatnyilag azt mondom,inkább egyedül,de egy jó kapcsolat hamar változtathatja ezt a véleményemet.
2015. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Egy idő után mindenképpen jobb kapcsolatban (feltéve, ha jól működik), de egy ideig egyedül is jó.
2015. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 opened paradise ***** válasza:
Hazudnék,ha azt mondanám,hogy nem volt egy boldog másodpercem sem egyedülállóként,de akkor is jó lenne egy normális barátnő,szóval kapcsolatban.
2015. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem hülyeség amit írtál :)

17 éves korom óta párkapcsban vagyok, azaz 8 éve. De, a párom nem parancsolgat és nem is szól bele az életembe. Tökre egy hullámhosszon vagyunk, imádjuk egymást, de mégis tudunk külön programokat szervezni és nem növünk egymás nyakára, holott már együtt élünk.

Szerintem ez 2 emberen múlik. Ha jó a párkapcs, akkor nem nyűg az ember számára és így is tudja élni az életét ;)


L25

2015. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!