Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem kivanja a baratom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kivanja a baratom a szexet?

Figyelt kérdés

Egy eve vagyunk egyutt, mindig "jok voltunk" egyutt ha szexeltunk. En is probaltam feldobni ezzel azzal.


Az utobbi idoben viszont ritkult az egesz heti 1x fekudtunk le. Sokszor vitatkoztunk mostanaban, o is ideges, es en is az voltam. A tobbi par nap viszont jol telt, volt hogy rogtonoztunk egy kis szexet, csak aztan a kesobbi folytatasig nem jutottunk el, mert mashova csoppentunk. :)


Ezt csak azert irom le, hogy olyan problema ninca, hogy nem kivan, meg ami a legfontosabb nem cuccol felre, mert mondana, nincs ideje se ra (30 eves). Tegnap este egyutt aludtunk, de egesz delutan nagyon sokat idegeskedett, de estere nagyjabol megnyugodott, egymasnak is estunk, de akkor ia sok aprosag felidgesitette, aztan mar mondta hogy el se tud menni hagyjuk. Kerdztem hogy en vagyok e az oka, de azt mondta nem, es "nem is sajat maga miatt" ( ezt mondjuk nem ertem) csak siman most nem ment neko, nem kivanja most, de akkor miert kezdett bele? Csak a kedvemert vagy miert?


Rossz kedvem lett, mert sza..rul ereztem magam ez miatt, hogy neki valami nem jo, es magamat okoltam, es raadasul mivel stresszesebb is volt hulyen is kezelte a helyzetet es csak feszult hangnembe tudta mondogatni hogy nem miattam, nem is miatta egyszeruen most nem jo neki..

Szerintetek? Lehet kicsit zavaros probaltam minel ertelmesebben leirni, meg igy ekezetek nelkul is.

Csupan annyi az oka, hogy idegesebb volt mostanaban es aznap, vagy mar egy ev utan engem nem kivan nem tudok neki ujat mutatni? En tobbszor igenyelnem a szexet mint heti 1, de inkabb nem eroltettem hogy nagyobb gondja is volt mint hogy a szexen gondolkozzon, csak itt is hulye p..icsa modjara eszembe jutott, hogy talan nem tetszem neki elegge stb..


2015. máj. 27. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
látom elég stresszes most ami lecsökkenti a libidót állj mellé nyugtasd le!
2015. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolj rögtön a legrosszabbra, nekem ez úgy hangzik mintha a sok stressztől lenne, meg hogy nincs időtök/energiátok igazán 'intimen' kettesben lenni, amikor senkinek sem máson kattog az agya. Szerintem ne hagyj fel a kezdeményezéssel, esetleg vegyél fel csinos fehérneműt, vagy csak kezd el csókolgatni, amikor mindketten ráértek. Valószínűleg ez egy átmeneti időszak, amit kommunikációval és a te részedről kezdeményezéssel meg lehet oldani. A lényeg, hogy beszéljetek róla, mondd el, hogy mit érzel, ugyanazt mint itt és hogy többre lenne igényed és kérdezd meg, hogy mit gondol, miért nincs kedve mostanság.
2015. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat :)

Masodik tegnap pot egy ilyen csini fehernemus este lett volna, de mar gondoltam hogy vmi nem franko, mert mikor a rogtonzott este volt, hianyolta a szexi rucit, de aztan targytalan is lett mert elmentunk egy hazibuliba, es mondta higy kovtkezo alkalommal felvehetnek vmi kis ruhacskat...


Es tegnap nem is emlitette hogy keszulodok e, mikor jott ertem nem is kutatta a ruha alatt a fehernemut ( de megdicsert milyen csinos vagyok, szoval csak nincs baj velem, remelem.. )


Beszelgettunk este is a delutanjarol, eleg mozgalmas volt, viszont olyan dolgokrol amik igazan bantjak ot, ( ha megsertettem pl. ) nem beszel senkinek az ilyesfajta erzeseirol, meg nekem sem, sokszor kertem hogy mondja el mert igy sosem fogom teljes egeszeben megismerni az o szemelyiseget ha elzarkozik elolem, de nincs megoldas mondta h o mindig is ilyen volt nem is fog megvaltozni 30 evesen..

Nem tudom mikent lehetne felvezetni ezt az egeszet mert serintem megkene beszelni hogy nem kivanja most a szexet ugy, es hogy hogyan legyek mellette vagy miattam van mert a sok veszekedes miatt kiabrandult volna belolem? ( volt hogy szakitottunk de egyik se tartott 1 napnal tovabb. )

2015. máj. 27. 11:15
 4/11 anonim ***** válasza:

"ami a legfontosabb nem cuccol felre, mert mondana"


Azt kétlem, hogy közölné veled, ha félreqrna, de mondjuk szerintem sem erről van szó, inkább a stressz. De nem értem miért hiszik egyesek ilyen naivan, hogy a párjuk simán közölné velük, ha megcsalná. Épp ez a megcsalás lényege, hogy titokban történik, és nem tud róla a másik, sőt legtöbb esetben sosem derül ki (különben már rég kihajította volna jobb esetben). Elég csak az oldalt olvasgatni és rájössz, hogy hány ember csalja meg a párját és esze ágában sincs elmondani... (mondjuk azok olyanok is).

2015. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

27 éves fickó vagyok. Viszont elmondom neked, hogy 20-21 évesen volt nekem olyan, hogy egyszerűen nem kívántam a nőmet úgy. Fáradt/fásult voltam és kész. De olyan is volt, hogy addig simogatott, amíg kötélnek álltam, megdugtam, de ettől nem lett jobb a kedvem... Az ellenkezője is volt, hogy fejben akartam, de akkor meg a testemnek nem volt kedve... Ezek bonyolult dolgok.



"Csupan annyi az oka, hogy idegesebb volt mostanaban es aznap, vagy mar egy ev utan engem nem kivan nem tudok neki ujat mutatni?"


Figyelj, amennyire én ismerem a nememet, ha azt mondja nem te vagy az oka, akkor nem te vagy. Ti nők hajlamosak vagytok kombinálni, volt egy film is erről, jeleket láttok amik nem feltétlenül azt jelentik amit ti gondoltok. Direkt mondta, hogy nem veled van a gond, szóval kár azon rágódnod, hogy "lehet hogy velem van". Elég nagy közhely, hogy a nők nem mindig azt mondják amit gondolnak, olykor az ellenkezőjét. Férfiakra ezt nem kéne rávetíteni, mert sok esetben teljesen máshogy jár az eszünk.



"nagyobb gondja is volt mint hogy a szexen gondolkozzon"


Figyelj. Ha egy férfinak akkora gondja van, hogy nem tud tőle szexre gondolni pedig van asszonya...az tényleg komoly gond. Persze ha van asszony, a párkapcsolat szociális kihívásaiba, feladataiba is bele lehet fásulni, hogy nem értjük igazán egymást (nemeknek máshogy jár az esze) meg kinek az érdeke érvényesüljön stb.

Lényeg az, hogy beszéljétek meg. DE MAJD akkor, ha kész rá. Állítólag férfiakra jellemző, hogy ha bajunk van, akkor ki akarunk kapcsolódni és nem gondolni rá..."kiszellőztetni a fejünket". Esetleg levezetni a dühöt. Nem akarunk róla beszélni. Részben azért, mert le kell nyugodnunk ahhoz, hogy rájöjjünk a megoldásra, részben meg szerintem azért, mert nem akarjuk gyengeség látszatát kelteni (de ebbe a témába nem ástam bele magamat). A nők viszont pont az ellenkezőjére hajlamosak azzal, akiben megbíznak. Állítólag. Én nem szeretek általánosítani. Pl. nekem jelenleg nincsenek akkora gondjaim, hogy agyhalottat játszak tőle...de lehet, hogy csak bolhának látom az elefántot. Attitűd, genetika kérdése is, mivel én a veszélyre nem szorongással reagálok.


A "nem saját maga miatt" szerintem azt jelenti, hogy nem azért, mert impotens lenne, vagy nem vágyik rád. Ahogy írtam, az emberi test furán működik. Először akarta veled, a teste is, aztán közben valamelyik bemondta az unalmast. Vagy az esze a gondok miatt, vagy a teste. Ezért kezdett bele, de közben elillant a vágya/kedve. Ez marha idegesítő tud lenni én elhiszem. Velem is volt ilyen. Nagyon akartam az asszonyt, de mikor arra került a sor, visszapuhultam oszt kész. Úgy maradt. Nem mindig úgy alakulnak a dolgok, ahogy akarjuk. Van amikor meg akkor is megy, ha semmi kedvünk hozzá.


Most csak rálátást adtam, nem szentírást.

2015. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Negyes azert irtam le zt ilyen hatarozott meggyozodessel, mert eleg oszinte emberek vagyunk mindketten, o meg meg tulsagosan is, es megmondtuk a masiknak, hogy ha vmi gaz akkor ne jatszuk meg az eszunket egymas elott es mondjuk meg. :) es ebben bztos vagyok hogy ez igy lenne..


De koszomom a valaszodat biztosan akkor h a rengeteg stressz miatt, probalom turelemmel kezelni es nem hulyesegekre gondolni, es piszkalni a velem van a baj nem teszek es hasonlo kerdesekkel idegesiteni:):D Remelem hamar megoldodik mert ha a sok veszekedest megeltuk, meg et is megfogjuk mint kapcsolatban elok es nem baratok akkor mar hiszek a csodakban :D De ne ertsetek felre en szeretem ot, sok mindent megteszek es meg is tennek erte. Csak azert van egy pont miutan mar folosleges erolkodni:)

2015. máj. 27. 11:46
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszi otos a reszletes kifejtesed sokat segitettel :) Nem is idegeskedem rajta akkor, probalom meg sem tortentnek tekinteni, es tamogatni, nem idegesiteni...
2015. máj. 27. 11:50
 8/11 anonim ***** válasza:
ne legyél biztos benne hogy nem csal meg. ne sértődj meg, de ezt sosem tudhat, egy férfi akkor nem akar dugni ha ki van elégítve.
2015. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"csak kezd el csókolgatni, amikor mindketten ráértek. Valószínűleg ez egy átmeneti időszak, amit kommunikációval és a te részedről kezdeményezéssel meg lehet oldani."


Aztán vagy bele megy, vagy eltolja, hogy ne legyen ilyen rámenős...a nő kezdeményezése, "tolakodása" csak erősítheti benne a megfelelési kényszer érzetét, ami szintén nem tesz jót a libidónak. Ez nem úgy megy, hogy a férfiaknak bármikor jó mert szexőrültek, csak kell nekik egy kis biztatás. Nem vagyunk állandóan kanosak. Ha valaki folyton dugna, az beteg.



"hogy többre lenne igényed és kérdezd meg, hogy mit gondol"


Szerintem meg ne hangoztasd Kérdező, hogy neked nagyobbak az igényeid...ez azt erősítheti benne, hogy meg kell felelnie...még egy gond a rakat tetejére. Ettől nem fogja hamarabb rád vetni magát. S mivel azt írtad, hogy nem "megbeszélős" típus, szerintem ne kérdezgesd. Legfeljebb néha jegyezd meg, hogy ha kész rá, akkor avasson be...a férfiaknak is szüksége van lelkizésre, csak nehezebben megy. Talán próbáljátok ki, hogy chat-en beszéltek láttatlanban. Sokkal könnyebben megnyílik az ember, mint szemtől szemben.

2015. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ötödik voltam az előbb. Ja még annyit, hogy a chat azért is jó, mert könnyebben össze lehet szedni a gondolatainkat, mintha "reál-time" kell beszélni. Semmi dadogás meg habogás.
2015. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!