Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátom mielőtt átjönne hozzám kielégíti magát többször is, mire ide ér hozzám, már nem kívánja a szexet velem, maximum egy orálban van benne amit természetesen én adok neki, ő ezt sose viszonozná?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:

1. mert egy idióta

2. nem jó a szex

2013. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? A barátod egy p*cs!

Sürgősen rúgd ki!

2013. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Tapasztalatból mondom....azonnal rúgd ki!
2013. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj át te hozzá, és kapd le mielőtt ki érkezne magának csapni. Amúgy vagy azért csinálja hogy jobban bírja majd az ágyban, de akkor meg nem értem miért nem akar szexelni veled. Én mikor barátnőm volt, azért csináltam hogy ne őrüljek meg az első fél órában amikor találkozunk, hogy nem tudok ráugrani.
2013. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert meleg
2013. jún. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám,én viszonzok mindent!:)
2013. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!