Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom ezt?

Figyelt kérdés
Mindig azért paráztam, hogy nem leszek elég jó a másiknak, most viszont úgy gondolom, hogy úgy kell válasszak, hogy nekem jó legyen. A saját jövőmről van szó.
2015. máj. 28. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez mindig vissza üt.
2015. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben mert igy nem világos.
2015. máj. 28. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy az a közhely, hogy add saját magad, ilyenkor azt szokás mondani, hogy mindent magadért tegyél, hogy neked jó legyen, de engen mindig is az elutasítások vittek előre az életben, a tudat, hogy nem vagyok elég jó addig gyakorolt rám nyomást míg el nem kezdtem harcolni azért, hogy egy jobb ember legyek fizikailag és szellemileg is. Szerintem ez a nyomás ezerszer hatásosabb, mint ha valaki a saját egója építgetésére figyelne. Amúgy okosan kell csinálni, mert a megfelelési kényszer és az elvárások kiállítása is vezethet boldogtalansághoz.
2015. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szóval régen a kiszemeltednek akartál bejönni, de most már hagyod, hogy mások próbáljanak téged kiszemelni.


jól értem?

2015. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gondolod jól.

Az, hogy attól parázol, hogy nem vagy elég jó a másiknak, az szimplán önbizalomhiányból származik. Félsz, hogy a másik nem fogad el olyannak, amilyen vagy, és hogy sokkal jobbat talál majd tőled. (Mindenkitől van szebb és jobb!)

És hogy gondolod, hogy úgy válassz, hogy neked jó legyen? És miből gondolod, hogy ez a parázási érzés nem fog újra előjönni?


"A saját jövőmről van szó."

Hű.. de egy egoista önző személyiség vagy.

Egy párkapcsolat közös érzelmeken, közös jövőn, jelenen múlik, na és közös érdekeken. Az, hogy most neked jó legyen, abban hol szerepel a másik?

Ha a saját jövőd fontosabb, mint a KETTŐTÖK JÖVŐJE, akkor maradj egyedül, mert ezzel a hozzáállással még sokat fogsz csalódni.


Legyen több önbizalmad, fogadd el magad, ha valami nem tetszik változtass rajta. A párod, aki veled van, azért van veled, mert számára te jelented a tökéletességet és ő elfogadott olyannak amilyen vagy. Ezért teljesen felesleges attól paráznod, hogy nem leszel elég jó a másiknak!

2015. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, önbizalomhiányból fakad az egész.
2015. máj. 28. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!