Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti tudnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti tudnátok egy olyan lánnyal együtt lenni, akinek nagyon zsíros a haja mindig?

Figyelt kérdés
Nem igénytelenségből ilyen, mert szokta mosni, csak 24 órán keresztül friss a haja kb. utána sajnos nagyon zsíros. Hetente mos hajat, szóval az utolsó napokban sajnos elég zsírszagú.
2015. máj. 28. 16:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek ilyen problémája van, akkor miért nem naponta mossa? (Vagy max. két naponta)
2015. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hosszú történet, nem szeretném, most taglalni, de az a lényeg, hogy nem moshatok akármivel és akárhányszor hajat. Fürdeni is van, hogy csak vízben fürdök. Én lennék a világ legboldogabb embere, ha jó habos vízben mosakodhatnék és minden másnap megmoshatnám, de nem lehet egészségügyi okok miatt. :/
2015. máj. 28. 16:28
 3/27 anonim ***** válasza:
Lehet hormonális probléma, ezt ki kellene vizsgáltatni. Amúgy meg szerintem beszélj vele erről őszintén.
2015. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem! Keressen fodrászt aki tudja hogyan kell kezelni.
2015. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
De amúgy szerintem minden rendben van ezen kívül velem, szép az arcom, arányos a testem, kedves vagyok és el lehet velem beszélgetni... Csak ez az egy gond van velem.
2015. máj. 28. 16:31
 6/27 anonim ***** válasza:

Utolsó napoknál képet tudsz küldeni?

Komolyan kíváncsi vagyok mennyire zsírosodik be 1 hét alatt.

2015. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem. Sokan vannak, akiknek ilyen gondjuk van, és képesek naponta is megmosni akár.
2015. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Már az kétnapos hajamtól is elborzadnál :(
2015. máj. 28. 16:34
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Pont lesz*rom, hogy a haja zsíros vagy sem. Teljesen jelentéktelen dolog.
2015. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kérdező, letudnád írni (akár privátban) hogy mi is az az egészségügyi probléma ami miatt nem moshatsz csak hetente hajat?


Nekem ez így kicsit durván hangzik, tényleg nagyon különleges lánynak kell lennie, hogy ezt toleráljam :/

Nincs rá semmilyen megoldás?

2015. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!