Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok a hülye vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hülye vagy ez tényleg más is így gondolja?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel szeretnék megismerkedni de, a barátnőm szerint a reál területen tanulók, és reál területen dolgozó pasik nagy része érzelmi analfabéta és bunkó ezért folyamatosan próbál lebeszélni róla, hogy hagyjam a srácot mert jobbat érdemlek, közbe meg van, hogy ő is vele lóg. Én ezt nem tudom hova tenni, tényleg csak jó szándékból teszi, vagy magának akarja a srácot ?

L


2015. máj. 28. 18:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*ezt
2015. máj. 28. 18:24
 2/11 anonim ***** válasza:
És te miért hallgatsz rá ?
2015. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Cseles barátnőd van neked.

Nincs igaza.

2015. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

értelmi színvonalad lehet neked is hogy más dönt helyetted :D

a barátnőd már csak tudja...

2015. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Magának akarja, és nagyon aljasan és bénán csinálja...
2015. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Magának akarja a srácot, téged pedig össze akar hozni egy minden filmen sírva fakadó óriáscsecsemővel.
2015. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd töri valamin a fejét, de ne rémisszen el a meséje. Olyan embert válassz, akit te szeretnél.
2015. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Te azt gondolod, hogy a barátnőd magának akarja, hogy mit akar a barátnőd az ebből nem derül ki.

Az érzelmi IQ nem azon múlik, ki mit tanul vagy nem tanul.

2015. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is az jutott erről eszembe, hogy magának akarja, de nem tudhatjuk.


Azért, vigasztaljon: vőlegényem BME VIK büszke diplomás, programozóként dolgozik, egyáltalán nem érzelmi analfabéta, sőőőt, pedig aztán róla azt hinnéd. Volt már médiatudományok szakon tanuló pasim is, sokkal kevésbé volt értelmes ezen a téren (vagy úgy általában), mint ő. Ez nagyon nem ettől függ. Ha tetszik a srác és jól kijöttök, akkor nem tökmindegy, hol tanul?

2015. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ötletem! Mi lenne, ha te személyesen megismernéd a srácot, és eldöntenéd, hogy valóban érzelmi analfabéta-e vagy nem? Ilyen egyszerű.
2015. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!