Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van- sély úgy összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van- sély úgy összejönni bárkivel is, hogy a szüleiddel élsz és valószínűleg ez nemigen fog változni a következő évtized (ek) ben? Ti adnátok esélyt egy ilyen embernek aki így járt?

Figyelt kérdés

Nem kertelek: Magamról beszélek.


Nem úgy néz ki, hogy ez az állapot változni fog a következő jó 5-10 évben.


Hogy miért? Lássuk csak:


- Sajnos nincs 10-15 misim egy saját házat venni.

- A bank nemigen ad hitelt, vagy ha mégis az keményen uzsora lesz. (felveszek 10 millát visszatfiezetek vagy 30-at... És ez csak a lakás utána még élni is kellene a havi törlesztő mellett).

- Az albérlet nagyon értletlen dolog, 40 ezer + rezsi még a rendesebb arcoknál is...

- Ha meg társbérltre mész az még rosszabb, mert akkor el kell viselni valakit, ami még rosszabb mint a saját rokonaid.


Bónusz: Magyar viszonylatokban az "albérlet" meg nagyon sokszor = egy kis lyuk, a dicső Lepra Lajos lakótelepen. Kis ízelítő: náccsálád a szomszídbá, félhalott nyugdíjas a másik oldalon, bogarak időnként, kosz-bűz a lépcsőházban, TV zengés mindennapi ébresztő... Tipikus béna panelproli életérzés... ( kö-HÖM ilyesmik: [link]


Meg értelmét se igen látom. A ház nagy. 2 szobányi távolság anyámtól szóval nemigen hallatszik át semmi, igazából otthon sincs sokat, szóval nem teljsen mindegy? Itt nincsen prosztó szomszédság, anyámat nem nehéz elviselni, elvan a szobájában ahogy én is, néha kerti munka, de a kert is nagy. Fizu felét leadom a maradékból meg azt veszek amit akarok. Főzök magamnak ha úgy van, házimunkákat megcsinálom amit tudok...


Ellenben egy probléma van ezzel: hogy így nemigen van esély kapcsolatot kialakítani... Egy ideig vakíthatok, hogy így meg úgy, de őszintén - nem cserélnék azzal a proli-panel léttel valami lyuk garzonban... Jobb ez így. Egyetlen mínuszpont talán, hogy így valamilyen szinten mindig gyerek maradok itthon hiába a kor... Anyám mindig öreggebb lesz és mindig a gyereke maradok... Tudjátok hogy van ez...


Lehet-e így kapcsolatot kialakítani? Adnátok-e esélyt erre egy ilyen emberenek? Mennyire zavaró ez?



#lakás #szerelem #kapcsolat #csóróság #házikó #úgysincs rá pénzem #panelproli életmód #nyugodt életet jobban szeretem
2015. máj. 28. 21:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

mi lesz,ha lesz kapcsolatod,hogy költöznél össze vele?

majd 10-15év múlva?

vagy költözzön anyudhoz ő is?

ne viccelj.

2015. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
vagy 5-10év, bocsi
2015. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

#1


Ha lehetne se költöznék össze "csak úgy" ripsz-ropsz senkivel... Pár év ismerettség mindenképp kellene hozzá.


Nem tudom, de ilyen "légfalú" panelba tuti nem mennék soha. Laktam olyan helyen rémes volt, maga a pokol. Talán még a "jókis" cigó telepek rosszabbak, de oda meg nem is lehet költözni (szerencsére).


Ideköltözni ide költözhet. A szoba nagy, hely van. Úgyis velem lenne akkor meg lakhat itt. De még üres helyiség is van, ha az kellene neki. Végül is, nem egy rossz koncepció, ha úgy alakul hogy vége a dalnak akkor csak simán összepakol és hát akkor ennyi volt. De ha most ezt egy lakásban adja elő akkor utána lakjunk együtt 35nm-en úgy hogy nemigen vagyunk jóban? Egy ágyban? Mert más hely nem lenne... Szóval mindenképp rossz, még ez a legkevésbé rossz.


Életkorom? 25 leszek.

2015. máj. 28. 21:30
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem az a része zavarna, hogy anyukádnál laksz, hanem ez a pökhendi, "énmindenkinéljobbantudomésmegismondomafrankót" stílus. Ez viszont kizáró ok sajnos.
2015. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

#4


Ezt honnan veszed, hogy így van? Félreismersz.

2015. máj. 28. 21:34
 6/27 anonim ***** válasza:

én is úgy gondoltam,hogy pár év..aztán megismertem valakit,pár hónap után már feljött,hogy költözzünk össze. túlzottan nincs ellenemre.:)

túl sok lánynak nem tetszene ez,hogy ő költözzön oda.elég furán állsz a dologhoz, az elején nem kell előrevetíteni a véget...


én nem nagyon mennék így bele, vagy, egy idő után nagyon zavarna ez a hozzáállás.

2015. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
Nem ismerlek, ezt tudom. De a kérdésedből ez süt. Főleg az "albérlet" leírása. Sok éve albérletezem, szerintem olyan lakása csak annak van, aki megelégszik vele és kiveszi. Na de mindegy is.
2015. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom kényelmes odakucorodni anyukád szoknyája mellé.

Érett, felnőtt nő veled nem kezd az biztos!

2015. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%
a mai nőknél nem sok esélyed van az tuti mert cink ha anyucival élsz ! az albérlet az hülyeség felesleges pánz kidobás! magyarországon nem nagyon lesz házad még is miből? havi 80-100 ft ből nem telik házra az tuti
2015. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#8


Ez honnan jött le? Abszolút nem így van. Csak mert vele lakom egy házban, még nem vagyok ilyen.


#9


Pont ezaz! Honnan lopjon az ember 15 millát? Havi 100-150re nem adnak semmit... Meg ha így mennék is, bármikor beüthet a ménkő és akkor mi a helyzet? Szopacs van.

2015. máj. 28. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!