Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szegény és duci lányként még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény és duci lányként még lehet sikerem?

Figyelt kérdés

kb 10kg van rajtam, aminek az eltüntetése folyamatban, de sajnos elég szegény vagyok egész életemben, hiába dolgozom.


Így lehet még valaha sikerem?


2015. máj. 29. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Rajtam 30 kg plusz van (bár elkezdtem fogyni) és a második barátom találtam meg itt. Szóval hajrá :) A pénznek meg semmi köze ehhez.
2015. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
biztos lesz. Én vékony vagyok és szegény de a ducibb barátnőimnek előbb volt pasijuk mint nekem :)
2015. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb. 10 Kg fölösleg? Ez még nem annyira vészes.
2015. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát karcsúbb jó alakú szegény lányként több esélyed van.
2015. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Diéta! Az egészséged miatt akarj fogyni! (meg hogy jobban nézz ki)
2015. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, sokan eleve a teltebb lányokat kedvelik, ahogy az egész külső kérdést túlbonyolítjátok. Kiskamaszoknál persze más, de felnőtt párkapcsolatok témában kérdeztél. Huszonéves korban már kevesebben vagyunk akiknél garantált kizáró ok lenne a megszokottól / ideálisnak tartottól eltérő testalkat.


Anyagiak hasonló. Amíg nincsenek irreális elvárásaid (nem akarsz minden este étterembe járni, Korfun nyaraltatni magad, kocsit vetetni magad alá a pároddal), addig ebből sem lesz gond.Ezért szólják meg annyian azokat a műkörömépítő/szolárium kezelő/lakberes lányokat, akik szinte elenyésző, minimálbéres önerő mellett kimondottan pénzes, gazdag férfit akarnak, mert igény és "megérdemlem" hozzáállás az van, de normális önértékelés már hírből sincs. És persze, ehhez kellenek a balek vagy tudatosan pénztárcával kompenzáló férfiak is, de a leszólás attól még jogos marad.


Mindenki annyit várjon el, amennyit ő maga is tud és szán is nyújtani.

2015. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet!Rajtad múlik nem máson.Az,hogy anyagilag szegény vagy,az csak egy állapot.
2015. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szerinted 10 kg felesleged van, akkor valószínűleg pont tökéletes az alakod :) A pénz pedig inkább a nőknek szokott számítani, a férfiaknak nem.
2015. máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A +10 kilónak meg annak hogy szegény vagy mi köze egymáshoz?


Attól függ hogy kinek +10 kiló. Volt már olyan lánnyal szerencsém beszélni aki szerint rajta 10 kiló felesleg van pedig 25 és ezt még ő is elismerte miután mutattam képet az ő magasságához.

Szóval az a 10 kiló az attól függ hogy kinek.

2015. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!