Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci lányként hogy öltözzek?

Duci lányként hogy öltözzek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok klasszikusan duci, csak testesebb, mint az átlag. Kb ilyen alakom van:

[link]

[link]


A karjaim vékonyak, a hátam keskeny, a mellem viszont nagy (70D). Van derekam, de a csípőm nagyon széles (95cm), a lábaim hosszúak, de a combom kicsit vastag.

Mindig pólót és farmert hordok, abban valahogy mutat az alakom.

Akárhányszor próbáltam nőiesen öltözni, úgy nézek ki, akár egy kötözött sonka.


Most 60kg vagyok 170cm-hez, de sajnos még 50kg-sen is igazi testes típus voltam.


Télen szoktam kötött egyberuhákat hordani legginssel, de nyáron még rövidnadrágban is sok vagyok, nemhogy egyberuhában.

Mit tanácsoltok?


21L


2015. máj. 20. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Ha egyberuháról van szó, szerintem válasz olyat, ami nem tapad csípőnél, így a "kötözött sonka" efektus biztos elmarad, szoknyákból ugyancsak a nem annyira testhez simulókat javaslom és rövidnadrágnál pedig talán a magasított derekúak előnyösek lehetnek (:
2015. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy duci, bármit felvehetsz.
2015. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most vagy nem olyan alakod van, mint a képen lévő lányoknak, vagy baromi rossz a testképed. Ez mégis hol duci? Oké, nem az a kifejezett törékeny alkat, de azért még nem "testes". 170 centihez meg a 60 kg, ha van rajtad izom is, szerintem tökéletes.

Ha van derekad akkor azt hangsúlyozd övvel, vagy karcsúsított fazonú ruhákkal, blúzokkal. A szoknyák legyenek könnyedek, olyan omlósak. A mellrésznél kerüld a fodrokat, vagy a buggyos hatást, mert azok optikailag nagyítják a kebleket, amire a te esetedben nincs szükség.

2015. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!