Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha kiderülne a pasidról, hogy már fizetett a szexért?

Figyelt kérdés

Dühös lennél?

Hogy tekintenek a nők erre?

Arra a férfire akinek nincs senkije és időnként eljár vagy kipróbálta és arra aki már kapcsolatban él és fizetett a szexért?



2015. máj. 29. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
12%
Semmit a pasik 95%-a fizetett már szexért és rendszeresen eljár lányokhoz csak ezt bőszen titkolják mikor jó fiúk otthon:)
2015. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
24%
Csak akkor tartanám nyomoréknak ha a szűzoltásra ment prostihoz. Ha mondjuk volt már 5 barátnője aztán senki és kanos volt elment egyet dugni... utána meg megismert engem! Így nincs gáz.
2015. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
32%
Váljék egészségére, viszont én nem kockáztatnám, ki tudja mit kapnak el az út szélén.
2015. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
17%

Aki kapcsolatban él, és k...rvázik mellette, az részemről mehet is a levesbe, nincs vele miről beszélnem. Ha együtt vagyok valakivel, akkor alapvetően hűségre szerződünk és őszinteségre.


Aki magányos és kipróbálja, hát lelke rajta, nehezen tudom elhinni, hogy ez annyira jó, de tegye. Remélhetőleg nem valami útszélivel feküdt össze, hanem kicsit igényesebbel. Ezért nem lennék dühös, de furcsállnám, és megpróbálnám megérteni. Amúgy meg magánügye (amíg óvszerrel csinálja). A párom múltjában nem kutakszom, ha megtart magának valamit azt megtartja és kész.

2015. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
24%

3 Hidd el kevesebbet mint az "úri" lányoktól akik 1 pasit vallanak be, simán tovább fertőzik a pasit, jobb esetben némi kezeletlen gombával és bacival, rosszabb esetben trichomonásszal:D

Szóval ilyen esetben egy örömlány egy pasinak főnyeremény, mert az legalább rendszeresen eljár nődokihoz:DD

2015. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
28%
Ez kritikus pont, mikor egy új kapcsolatot kezdek, kellő intelligenciával ki lehet következtetni a férfi megnyilvánulásaiból az igazságot. Nekem nem kellene olyan férfi, aki képes összefeküdni egy k*val, akin előtte már átment a fél város, és mindemellett még fizet is a "kiváltságért".. Ha ő úgy gondolja, hogy ilyen alacsonyan van az igényszintje, akkor nekem ő túl kevés, és őszintén, miért legyek büszke rá, hogy olyan férfival vagyok, akinek egy k*va is megfelel? Nem fogom magam ilyen mélyre degradálni. Ha hiánya van a embernek, akkor tartson fenn tartós szexkapcsolatot fix partnerrel, ott legalább nyújtani is kell valamit a másiknak, nem csak élvezkedi (ami egyébként negatívan befolyásolja a szexuális együttlétet, mert rögzül, hogy a szex csak kapok-kapok, nem pedig adok-kapok). Ha csak konkrétan kíváncsiságból fordul az ember k*hoz, az pedig az a szint, ami a szánalmasnál is rosszabb. Benne tényleg csak az az érzés dominál, hogy szeretne egy nőt tárgyként megvenni és használni.
2015. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
0%
6-os, na pont te hallgattál volna most igen bölcs maradtál volna:DD Pont te írkálsz ilyet:xDD
2015. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
14%
Elég szomorú lennék, mert ez azt jelentené, hogy hazudott nekem, amikor azt mondta, hogy még nem tett ilyet.
2015. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
8%
Gyerekek, némely "nők"nél túlcsorduló módon ömlik a képmutatás, de olyan fokon,ahogy kevés helyen:D
2015. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
13%

Ha kapcsolaton kívül, nem útszélivel, és rendesen védekezett, az valahol még enyhébb.

De ha ezt elmondja a nőnek, semmilyen körülmény nem fog számítani, kapásból elhagyja majd.

2015. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!