Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit szólnátok miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok miután kiderülne hogy a barátnőtöknek orrplasztikája volt?

Figyelt kérdés
Zavarna, hogy régen nagy orra volt? Vagy ez egyáltalán nem fontos, csak hogy most hogy néz ki?

2015. máj. 25. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Van itt egy érdekes eset: a férj beperelte a feleségét,mert csúnya gyermeke született:

[link]

2015. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan komoly a testképzavarod, hogy miután eltűnt a nagy orrod, még mindig frusztrál? Az igen! Pszichológussal beszélgettél erről?
2015. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. olvastam a cikket, többek között ez is az eszemben volt mikor kiírtam a kérdést...


2. pont az előző (és hasonló) cikkek frusztrálna. nagyon szeretném megcsináltatni, már vagy 7 éve érik a dolog, és már a pénz is megvolna... csak habozok mert rengeteg a "jóindulatú" ember :D


pszichológussal beszélgettem de nem sokat ért

2015. máj. 25. 18:14
 4/8 opened paradise ***** válasza:
Nem tudna érdekelni,hacsak nem olyan lett mint Jackson-nak.
2015. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én alapvetően ellenzem a felesleges plasztikai műtéteket. Túl sok az egyformára faragott műanyagnő. De nyilván van kivétel, amikor szükséges lehet, például egy baleset vagy betegség következtében. Szóval a lényeg, ha nem divatból csináltatta, akkor simán eltudnám fogadni.
2015. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a nem átalakító műtétet leszámítva nem érdekelne, ha az előtt csinálta, hogy megismert
2015. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 RRR ***** válasza:

nem számítana

nem zavarna

2015. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiderülne, azt mondanám a barátnőmnek: "Nem baj, drágám, ln meg az elálló füleimet műttettem meg, kvittek vagyunk!" :D Ez egyébként igaz is :)
2015. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!