Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a pont amikor már azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a pont amikor már azt mondjátok, hogy nem küzdötök valakiért és inkább elfelejtitel?

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Amikor nem érzem, látom, hallom, hogy ő is akar valamit.

Nagyon rossz az amikor valamilyen szinten lelkes a másik és persze te is, aztán egycsapásra alábbhagy a másik érdeklődése.

Ilyenkor még ha nehéz is, de tudni kell elengedni a másikat.

Jelenleg is ilyen helyzetben vagyok.

Azért jött a "néha azért beszélgethetünk" duma.

Ja, hogy az én érzéseim nem fontosak, hogy belepusztulnék, ha csak barátként kéne beszélgetnünk?

Akkor inkább ne is legyen kommunikáció.

2015. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a második alkalomnál mikor vissza utasít
2015. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amikor meglátom
2015. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
milyen eseteben? Amikor a végét járja a párkapcsolat vagy amikor küzdesz hogy össze jöhess valakivel?
2015. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
A pont a megalázkodás előtt. Addig senkiért sem érdemes elmenni. Tiszteld magad
2015. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem küzdök senkiért. Aki mellettem jön szabad akaratból, az mellettem jár, aki letér az letér.
2015. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Alapból nem küzdök senkiért sem!

Egy ismeretlen ember, nő sem érdemli meg.

Vagy elfogad a nő, úgy ahogy vagyok, és amilyen vagyok vagy sem.

Küzdeni maximum kapcsolaton belül küzdök hogy az a kapcsolat jó legyen de ezt elvárom a másik féltől is.

2015. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha megbizonyosodok róla, hogy nem tetszem neki. Onnantól már úgyis hiába küzd az ember egy nőért.
2015. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kezd egy kicsit figyelmetlenné válni a lány, azaz már kevésbé érdeklem, onnantól kezdve minél előbb szeretném elfelejteni az ismerkedést, udvarolgatást. Senkire sem fogom ráerőltetni magam.
2015. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon őszinte leszek,én annyira szerelmes voltam valakibe,hogy küzdöttem érte,megalázkodtam,feladtam magam.Tehát a létező legnagyobb hibákat követtem el,és gyakorlatilag totál bohócot csináltam magamból,amilyen formában csak lehetett.Aztán nemrég felnyílt a szemem.Tudta,mi a legnagyobb gyenge pontom,és folyamatosan ezt fordította eddig ellenem.Ahol tudott,ott megalázott.Belépett egy személy az életembe,akivel elhitette,és elhiteti,hogy én vagyok az ellenség.Na innentől kezdve éreztem,hogy gyűlölöm.Még most is fáj,és bennem van a tüske,de már emelt fővel átnézek rajta.Már állom az ütéseit,és megvédem magam...A büszkeséged az,amit nem vehetnek el tőled.Legalább az maradjon meg!
2015. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!