Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy kövér hölgynek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy kövér hölgynek aki próbálkozik finoman megmondani, hogy nem jön be, és pont amiatt nem jön be?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani, de jót is szeretnék neki azzal, hogy megmondom: ha lefogy, sorba fognak állni nála.
2015. máj. 20. 22:35
1 2
 1/17 viktorvarga ***** válasza:
0%
aztmondod:ha lefogynál nagyon megdugnálak...
2015. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem kell indokolni, de ha rákérdez, megmondhatod.
2015. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Szimplán csak annyit,hogy ne haragudj,de nem vagy az esetem..más típusú nőkért rajongok..stb.Ha ezzel egy időben felhozod a fogyás témát egésszen biztos,hogy megfogod bántani!EEzt a véleményt inkább másjor közöld!
2015. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kb.: Ne haragudj, de nem igazán vagy az esetem, nekem más típus tetszik.

Gondolom, ő is tudja, hogy kövér, tehet felesleges azzal alázni, hogy ha lefogy, sorban állnak nála.

Inkább fogd rövidre. Kicsit így is rosszulesik majd neki, de ha értelmes, akkor elfogadja az indoklást.

2015. máj. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
Sosem fog lefogyni, ha senki nem szembesíti a valósággal, vagyis hogy kövér és emiatt nem vonzó, szóval nem kell itt finomkodni, mondd el neki az igazat.
2015. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mintha egyetlen kövér embernek sem lenne párja és csak divatosan soványan lehetne kapcsolata az embernek. Na ne már!


Meg kell mondani, hogy nem az eseted, de ha olyan típus, hogy szeret sokat enni, akkor úgyis valószínűtlen, hogy ha le is fogy ideiglenesen, ezt egész életében tudja tartani, úgyhogy jobb ha olyat keres, aki így is tudja szeretni, mint ha sanyargatja magát olyan miatt aki nem, aztán meg ha X idő után visszahízik jön a nagy koppanás.

2015. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Úgylátszik sok a kövér erre, akik magukra vették a kommentem :) igen, nektek is le kéne fogyni, és a piros lefelé mutató kezek nyomogatásától ez nem fog megtörténni :S
2015. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

"Mintha egyetlen kövér embernek sem lenne párja és csak divatosan soványan lehetne kapcsolata az embernek."


Sose értettem, hogy ezeknél a kérdéseknél miért hozzák fel azt, hogy akkor csak a soványaknak lehet barátjuk..


Nem vagyok sovány. Csinos vagyok, sportos, és nőies. Cseppet sem sovány. Pont jó.


Azért a kövér és a sovány között még van lehetőség bőven..


Nyilván mindkettő csoportban vannak akik sikeresek a szerelemben, de tény, hogy az emberek általában a középutat szeretik ebben a kérdésben és nem a két végletet.


Sokkal nagyobb körben válogathatok, mintha lenne rajtam +15 kg, vagy épp 7 kg-val kevesebb lennék.

Ez tény, kár vitatkozni rajta.


(170/57, csak hogy legyen mihez viszonyítani..)

2015. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

7-es, ez nem így működik mondom én, pedig kövér sem vagyok és már társat sem keresek (mielőtt még rám is valami hülyeséget írnál idegességedben).

Csak el kellene már szakadni attól az idióta tévhittől, hogy csak akkor lehet valakinek sikeres a kapcsolata, ha vékony és nem is biztos, hogy mindenki olyan kétségbeesetten le akar fogyni.

Igaz, hogy csinos alakkal több férfi közül lehet válogatni, de ha valaki könnyen hízik, akkor szerintem ne válasszon olyat, aki csak a vékony nőket szereti, mert akár átmenetileg is visszahízhat.

Volt osztálytársnőm sokat fogyott, de nagyon nehezen tartotta az alakját, aztán állandó stresszben élt, mert a barátja azzal fenyegette, hogy ha csak egy-két kilót is hízik, akkor elhagyja.

Tehát nem biztos, szerencsés választás az ilyen.

2015. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#6 "de ha olyan típus, hogy szeret sokat enni, akkor úgyis valószínűtlen, hogy ha le is fogy ideiglenesen, ezt egész életében tudja tartani"


Ezt a szöveget, apám...

Imádok enni. Komolyan, nagyon, nagyon szeretek enni, nekem kikapcsolódás, oda kötöm vissza, hogy régen mikor hazaértem a suliból, mindig ez volt a "pihenőidő". Szóval nekem az evés szertartás. Szeretem az ízeket, stb. Csak azért írtam le ezt így, hogy értsd: imádok enni:). Emellé baromi hízékony vagyok, fiatalkoromban nagyon duci voltam.


Jelenleg 50 kiló 156 centihez (ami soknak tűnik, de edzek, szóval ez inkább izom:)), napi 5x eszem, amit továbbra is imádok. Ha édességet kívánok, gyümölcs, ha rágcsálnék, sárgarépa, mandula, amúgy meg csirkemell zöldségekkel, rizzsel. Ha krumplit szeretnék, édesburgonya.

Lehet szeretni az evést, de ez nem azt jelenti hogy minden reggel betolunk a mekiben 3 sajtostoastot, ebédelni meg a kfcbe megyünk.

Mindenki nézhetne ki jól, kb 3 hét szenvedésbe telne, imádtam a mcdonaldsos kaját, de most már eszembe sem jut, nem is kívánom.

Hagyjuk ezt az olyan típust. Szánalmas kifogás szánalmas embereknek.

2015. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!