Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki szerelmes volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szerelmes volt belém egyszer, aztán elváltak útjaink, és végül újra találkoztunk és újra belém szeretett, majd ismét szétmentünk, akkor már sosem leszek számára közömbös?

Figyelt kérdés
Vagy legalább barát. L/19
2015. máj. 30. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Az exemmel vagy ötször eljátszottuk ezt, most meg már akkor sem kellene, ha fizetnének érte, hogy vigyem.
2015. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Barát egészen biztos, hogy nem lesz belőle.

Számára te soha nem leszel közömbös.

Jártatok is vagy csak kihasználtad a srácot?

2015. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Először jártunk, aztán nem beszéltünk egymással egy évig, utána újra keresett és összejöttünk. Csak sajnos egyre több lett a veszekedés és most úgy tesz, mintha nem ismerne.
2015. máj. 30. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd, harmadszorra miért reménykedjen, ha már kétszer is csalódott benned?

Sokatok el van kicsit szállva és kényeztetve, készpénznek veszitek a férfi szívét.

2015. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Haha :D Csak épp nem én voltam az aki elhagyta, hanem ő tűnt el szó nélkül. Egy év múlva volt képe visszakönyörögni magát, és mivel én hülye voltam, adtam neki még egy esélyt. Másodjára már én szakítottam, de attól még nem kéne kerülnie, meg nem köszönni.
2015. máj. 30. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:

De te amúgy szeretted őt?


Mert azt kiemeled, hogy szerelmes volt beléd, majd hogy újra beléd szeretett, és foglalkoztat az, vajon két szakítás után még érezhet-e irántad... a másik érzelmeit pedig "visszakönyörgésnek" hívni, mintha kegyet gyakorolnál, így mindig egy bizonyos típusú nők szoktak fogalmazni. Nem nevezlek meg, nem foglak megbántani.

2015. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!