Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne elnyomni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne elnyomni ezt a dolgot, ezeket az érzéseket?

Figyelt kérdés

Egyre nehezebben nyitok férfiak felé az utolsó kapcsolatom óta. Többen próbálkoztak, de egyszerűen nem tudtam esélyt adni senkinek, szerintem annak belülről kell jönnie, nem pedig "erőltetni".


Viszont van egy srác. Mikor megismertem, még együtt voltam a volt barátommal (akivel idő közben szakítottunk, ennek sok oka volt, de most ez nem lényeg), nekem első pillanattól volt valami furcsa érzés vele kapcsolatban. Zavarban voltam a jelenlétében, "lefagytam", stb.

Ezek a dolgok már nincsenek, de valami vonzalmat érzek iránta, és nagyon sokat álmodom vele (nem szimplán "csak úgy ott van" az álmaimban, hanem annál azért komolyabban.)


Tisztában vagyok vele, hogy soha nem lehet köztünk semmi, pl mert neki élettársa van, de ettől függetlenül sem. (Amúgy sem lennék képes szétszedni egy kapcsolatot.)


Hogyan verhetném ki a fejemből "ilyen téren"?

Hogy nyomjam el ezeket az érzéseket, mikor néha szinte jönne reflexből 1-2 olyan megnyilvánulás, hogy úgy kell fejben leállítsam magam?

(Nem vagyok szerelmes. De nem is szeretnék az lenni, legalábbis olyanba nem, akibe nincs értelme. De hatalmas vonzereje van :S)



2015. máj. 30. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valaki mással, ismerkedj.
2015. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1.: Ő a 20hoz van közelebb, én meg a 30hoz.
2015. máj. 30. 22:28
 4/4 A kérdező kommentje:
2: Próbálkoztam, de nem megy. (Nem mások miatt. Magam miatt.)
2015. máj. 30. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!