Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon lehet ebből részemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet ebből részemről még szerelem?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok,3 randin vagyok túl egy velem egyidős sráccal.Nagyon kedves, szimpatikus, nagyon jókat beszélgetünk, viccelődünk. A probléma részemről az, hogy bár nagyon jól elvagyok vele, mégse érzek semmi különöset. Két párom volt előtte, náluk mind éreztem azt a bizonyos pluszt, amikor alig várom a következő randit, pillangók a hasban, amikor ha rágondolok, suta szerlemes kamaszlánynak érzem magam, stb. itt ez nincs. Viszont ha nem lenne, hiányozna, megszerettem a személyiségét, az egész lényét. Csók is volt már, jó volt, de nem hoz lázba a gondolat, hogy ez megismétlődik. Nem tudom, mi lenne a korrekt. Folytatni, v szépen megmondani neki hogy részemről ez nem szerelem? 3 randi még kevés, de szerintem az a bizonyo lusz már előjött volna.

2015. máj. 30. 23:02
 1/4 A kérdező kommentje:
főleg, mivel egyre inkább úgy veszem észre, kezd igazán odáig lenni értem. Én is szeretnék igazán odáig lenni, de ettől jelenleg távol vagyok.
2015. máj. 30. 23:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg még sose éreztem semmi pluszt, mind a két komoly kapcsolatomban ez volt a max, amit éreztem...Nem lettem szerelmes. (egyik 4 évig, másik fél évig tartott)
2015. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kompatibilis a kémia itt. Felesleges erőlködni, mondd meg neki legközelebb, hogy részedről ennyi volt.
2015. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minél többször szakítasz, annál óvatosabb leszel a következő párválasztásnál. Ösztönös önvédelem. A pillangók a hasban legtöbbeknél csak az első tinikori szerelmeknél jelentkeznek, később az ember már tiszta fejjel dönt úgy, hogy ez az ember érdekli, és lassan esik szerelembe. Csak azért, hogy legyen valaki, aki elszórakoztat, ne randizz vele. Ha viszont egyébként tökéletes lenne, akkor ne görcsölj annyit, pár randi után tisztábban fogod látni a dolgokat. A környezetemben élő, felnőttként kialakult párkapcsolatokban előfordult, hogy az egyik fél csak 1-2 hónap múlva esett szerelembe, de akkor nagyon.
2015. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!