Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez nem volt szerelem részemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem volt szerelem részemről csak vonzalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok , úgy éreztem magam hogy nagyon szerelmes vagyok. Kihasznált amit észre sem vettem , nem is akartam nagyon el hinni senkinek sem. Szexuális dolgok nem is voltak köztünk. De mikkor végre meg történt idővel egyre jobban csökkent az érzelmem iránta. Most jelenleg ott tartunk hogy semmit sem érzek iránta.

2015. febr. 18. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már nem érzel semmit,nem mindegy mit éreztél előtte ? :)
2015. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak érdekelne :D
2015. febr. 18. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínű igen.
2015. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább csak vonzalom lehetett, egy fellángolás...


Ha semlegesek vagy már iránta, akkor lépni kell tovább és nem is foglalkozni a történtekkel.

2015. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sexeltetek
2015. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem fogod összekeverni semmi mással, ha egyszer utolér, azt megígérem neked.
2015. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!