Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudod képzelni? Milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudod képzelni? Milyen a képzelőerőd?

Figyelt kérdés
Kislány, kisfiú, tali, puszi, ölelés, simi, csók, suttogás, orrospuszi, mosoly, érintés, puha, forró, érzéki, fül, nyak, kéz, derék, tapi, farmer, ágaskodik, bugyi, nedves, ügyes, ujj, tűz, borzong, lélegzet, szakadozik, élvez, tetszik, száj, mély, gyorsul, elakad, izzik, liheg, kapaszkodik, karmol, szorít, szív, vigyor, zavar, megköszön, cupp
2010. febr. 26. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik, és nem azért, mert nem tudom elképzelni, hanem az első két szóval egy copfos kislány, és egy játékpisztollyal játszó kisfiú ugrik be, aztán hogy ezek ilyen dolgokat műveljenek :S
2010. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
mondjuk innen nézve a dolgot, kicsit tényleg perverz...
2010. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor viszont az orrospuszi tökre nyálas. :)
2010. febr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is csak az első 2 szó nem tetszik, amúgy tök jó
2010. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!