Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik folyamatosan kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik folyamatosan kapcsolatban vannak, természetesnek veszik ezt a helyzetet vagy szerencsésnek érzik magukat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár hónap után az ember már természetesnek veszi a dolgot. Amikor pedig szakításra kerül a sor, olyan érzés mintha a világvége jött volna el.
2015. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BlackSword ***** válasza:
Nem érzem sem természetesnek, mert nem az... Teszek érte... És nem érzem szerencsének sem, mert tudatosan tettem érte...
2015. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eleinte természetesnek vettem. Aztán a második szakítás után rájöttem, hogy nem az.

Most már úgy gondolkozom, hogy ez épp a pillanatnyi állapot, de a jövőre soha semmi garancia nincs. Bármikor lehet szakítás, esküvő, válás.


Abból a szempontból vagyok talán szerencsésebb, hogy tudom azt, hogy vonzó vagyok a másik nem számára, hiszen nm okozott nagy gondot soha a hódítás. Szóval ha egyedül lennék egy ideig, akkor se valószínű, hogy kétségbe esnék, elvégre tudom, hogy olyan nő vagyok, aki tetszik a férfiaknak.

2015. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!