Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez természetesnek mondható,...

Ez természetesnek mondható, vagy aggódjak? 14 hetes vagyok, a hasam néhány napja szinte folyamatosan feszít. Nem görcsölök, de valami olyasmi érzés, mintha tele lennék széllel. Ha óvatosan megnyokodom, nem fáj jobban.

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak feszít, de amúgy nem fáj, akkor valószínűleg csak a baba nő. Én nagyon hasfájós voltam, néha még vagyok is, és a túl aggodalmaskodókhoz tartozom, szóval megértem, hogy aggódsz, de ne tedd, biztos semmi komoly. Ha a szelek azok, akkor előbb-utóbb megkönnyebbülsz, de ha a baba nő, akkor is enyhülni fog. Szedj magneB6-ot, ha nagyon feszít, akár 3-szor 2-t is. És a legközelebbi nődokis kontrollon említsd meg, hogy ő is megnyugtathasson. 26km
2009. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nincs okod aggodalomra, de szerintem bármit el kezdenél szedni előtte mindig konzultálj a szülészorvosoddal, mert az a tuti, amit Ő mond és Ő mondja meg azt is, hogy mennyit szedj naponta. A MagneB6 vitamin, amúgy tényleg jó, de a dokit ne felejtsd el megkérdezni.

35 km

2009. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb. a 10. hétig szedtem 3x1-et, a 12. héten leálltunk, mondta, hogy legyen tartalék a 26. hét utánra. Gondolom nő a baba, azért feszül, csak minden új még ijeszző számomra. Amúgy ha fekszem, akkor nincs feszülés. :) Köszi a válaszokat
2009. nov. 22. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Holnapután töltöm be én is a 14. hetet. Nekem is van ilyen, sőt mintha szét akarnék durrani olyan érzésem van, de a pocim nem kemény.Pihenés után elmúlik. Most egy kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül.
2009. nov. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam detto. :)

Ha állok, akkor feszül, ha lefekszem, abbahagyja. Szerencsére nem egész nap, de az érzés ugyanolyan. Mintha ki akarnék durranni, fezses és kemény az alhasam olyankor.

Nagytakarítás közben volt ilyen nekem, pedig nem is éreztem megerőltetőnek, de úgy látszik, a pocim annak vette. Pihenj sokat!

13 hetes kismama

2009. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

Most volt itt a védőnő, meg tudtuk hallgatni a baba szívhangját. :) Tehát nem "gond" tényleg a hasfájás. :)

2009. nov. 23. 11:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor szuper! :)

4.

2009. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!