Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a közös filmezés elfogadott közös programnak, a közös játék pedig nem?

Figyelt kérdés

Számítógépes játékra gondolok.

Teljesen elfogadott dolog, hogy randin moziba megy a pár, este pedig tévéznek. Ha viszont valaki ezek helyett inkább együtt játszik a párjával, akkor egyből leszólják, hogy élettelen kockák, biztos elhanyagolják egymást.

Miért?


2015. máj. 31. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Felhúztad magad a kockáknak nem kell nő kérdésen ? :D

Amúgy engem soha nem szóltak meg, pedig játék közben ismerkedtünk meg...lehet azért mert nincs köze minden jött mentnek hozzá mit csinálok kettesben a férjemmel? :O

2015. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért érdekel, hogy mások mit gondolnak?
2015. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A társadalom tele van rég idejemúlt normákkal, majd változni fog.
2015. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én erről még nem hallottam. Egyébként minden vágyam egy olyan barátnő, akivel együtt raidelhetünk WoW-ban, vagy együtt csapkodhatjuk a mobokat Dio3-ban.
2015. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha együtt tolják, azaz ugyanazt játsszák hálón (wow, ragnarok, diablo, ageof, vagy akármi, amit lehet többen), az ok :) de ha két külön játékkal játszanak, az gáz :)
2015. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Missi_Key ***** válasza:

szerintem mindkettő elég fura :D...

de a játékban legalább nem annyira zavaró ha a másik beledumál mint egy filmnél..szóval nem értem miért elfogadottabb..biztos moziban izgibb sexelni :d

2015. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A közös játék is elfogadott, például diáklány-tanárbácsi, nővérke-beteg, szobalány-háziúr, úrnő-szolga, és hasonló szerepjátékok.
2015. jún. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi közösen játszunk, sőt a játékban ismertem meg és lett belőle kapcsolat. Amúgy wowozunk napi szinten, diablozni is szoktunk néha meg hearthstone bajnokságot rendez a család. (mindkettőnk valamelyik tesója szintén játszik) Hát na blizzard fanok vagyunk. Most ő witcherezik, azt szoktam nézni, mert érdekes a sztori, de különösebben nem érdekel, mármint annyira, hogy játszanék vele. Amikor én simsezek, akkor meg ő nézi és ad ötleteket mit csináljak szerencsétlenekkel... :D Szóval nem hiszem, hogy elhanyagolnánk egymást. Nekünk ez a közös témánk, elfoglaltságunk. Szoktunk "értelmesebb" dolgokat is csinálni, teljesen hétköznapiakat, mint mozi, filmnézés, kirándulás, buli, stb. De ez a hobbink, tehát erre fordítjuk a legtöbb időt. Amúgy szerintem azért "elfogadottabb" közös program a filmnézés, mint a játék, mert nem olyan sok lány játszik. Aki meg a kapcsolatban kezd játszani az általában csak a barátja kedvéért kezdi el. És ha nem szociálisabb vagy kooperatív játékkal játszanak, akkor igen, elhanyagolás lesz a vége, mert mindenki nézi a saját gépét és elvan.
2015. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt én is szoktam ahogy a barátom játszik (Dota 2), olyan mint egy focimeccset nézni, csak szórakoztatóbb :D Néha popcornnal meg nagy adag itókával ülök be mellé :D

Olyan ritkán van, hogy külön játszunk, de azért előfordul, de közben néha összenézünk, megállítjuk és otthagyjuk kicsit, összebújunk pár percre, aztán folytatjuk :D

2015. jún. 1. 10:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem is lenne egy ilyen barátnőm :)
2015. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!