Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném izgalmasabbá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném izgalmasabbá?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kénytelenek vagyunk távkapcsolatban élni, és az az érzésem, hogy az utobbi időben kezd kicsit unalmassá válni, attól félek, hogy talán elvesztem. Szexuális téren megpróbáljuk így is kielégíteni egymást, amennyire ez lehetséges így. Sajnos találkozni csak 4 hónap múlva tudunk legkorábban. Általában 2-3 naponta beszélünk, de van, hogy minden nap.

Szóval nem tudom, mivel dobhatnám fel az egészet, vagy, hogy kelthetném fel az érdeklödését megint.


( ő 22, én 19)



2015. máj. 31. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Jobb ha nem akarsz komoly kapcsolatot, egy ilyen távoli emberrel.
2015. jún. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A távolság csak átmeneti dolog.
2015. jún. 2. 08:00
 3/5 Kései Sirató ***** válasza:

Küldj neki szerelmes dalokat, szerelmes képeslapokat a neten! Küldj képeket magadról! HA átmeneti a dolog, akkor kezdjetek el tervezni közös utazást arra az időszakra, amikor már itthon lesz. Külföldön tanul egyébként?

Nehéz szitu, de kibírható. Van, akiért megéri!

2015. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-3 naponta beszélés egy távkapcsolathoz kissé kevés.
2015. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mindig tudjuk megoldani, hogy tudjunk beszélni, mert dolgozik, időeltolodás is van és én se érek rá 0-24-ben
2015. jún. 3. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!